Tarih:Nisan 20, 2024

Huawei Katlanabilir 3 Akıllı Telefon ile Geliyor

Huawei yeni çıkaracağı katlanabilir 3 akıllı telefon ile heyecanlı bekleyişe sürükledi...

Huawei Katlanabilir 3 Akıllı Telefon ile Geliyor

Huawei katlanabilir 3 akıllı telefon ile geliyor. Katlanabilir akıllı telefonların gerçeğe dönüşmesinden bu yana birkaç yıl geçti ve halihazırda birçok telefon markasında görmemiz mümkün. Samsung ve Huawei gibi şirketler, onu ana akım bir ürün haline getirmeye çalışıyor ve katlanabilir telefonların tasarımında değişiklikler eklemeyi planlıyor.

Samsung, geçtiğimiz birkaç ay içinde birkaç katlanabilir telefon piyasaya sürerken, Huawei, esas olarak Amerika Birleşik Devletleri tarafından getirilen kısıtlamalar nedeniyle Güney Koreli dev Samsung’la yarışta biraz geride kaldı. Ancak Çin devi geri adım atmamaya ve geri dönüş yapmak için hazırlıklara devam etmeye karar verdi.

DigiTimes’tan gelen en son rapora göre Huawei, katlanabilir 3 akıllı telefon sunmayı planlıyor. Yeni çıkacak bu telefonlarla ilgili dikkat çekici olan şey, şirketin bunları premium değil orta sınıf kategorisinde fiyatlandırmasıdır.

Huawei Katlanabilir 3 Akıllı Telefon ile Geliyor

Katlanabilir akıllı telefonların daha düşük fiyatlandırılması, onu daha çekici hale getirecektir. Bu, kategoriye olan talepte bir artışa yol açacak ve diğer birçok marka, nihayetinde müşterilere fayda sağlayacak şekilde çoğunluğa katılacak. Rapor, katlanabilir telefonların popülaritesinin, 2021’de AMOLED ekran panellerinin küresel sevkiyatını yılda 4,4 milyondan yaklaşık 12 milyona çıkaracağını da ekliyor.

Ayrıca Bkz: Huawei Mate X2 Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı

Şimdiye kadar, Huawei’nin yaklaşmakta olan bütçeye uygun katlanabilir akıllı telefonlarının etkinlik zaman çizelgesi henüz bilinmiyor. Huawei dışında, Samsung ve ASUS gibi diğer akıllı telefon üreticileri de bu yılın sonlarında yeni katlanabilir telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ayrıca Bkz: Dünyanın En Çok Tercih Edilen Akıllı Telefon Markaları 2021

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir