Tarih:Haziran 16, 2024

Samsung Galaxy Z Flip sekiz renk seçeneğiyle geliyor

Samsung Galaxy Z Flip sekiz farklı renk seçeneği ile herkesin zevkine uygun katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor...

Samsung Galaxy Z Flip sekiz renk seçeneğiyle geliyor

Samsung Galaxy Z Flip sekiz renk seçeneğiyle geliyor. Birkaç yıldır katlanabilir akıllı telefonlar üzerinde çalışan Samsung, kısa süre önce bu kategoride birkaç telefonu piyasaya sürdü. Güney Koreli dev, mevcut katlanabilir telefonlarının yenilenmiş versiyonlarını piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Yaklaşan Samsung Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip akıllı telefonlar hakkında merak edilen soruların bir kısmı cevaplandı. Şimdi, yaklaşan yeni Galaxy Z Flip akıllı telefonun renk seçenekleriyle ilgili yeni raporlar ortaya çıktı.

Rapor, telefonun Mor, Yeşil, Siyah, Bej, Gri, Beyaz, Lacivert ve Pembe olmak üzere sekiz renk seçeneğiyle sunulacağını ortaya koyuyor. Renk isimlerinin kesin olarak bu şekilde olacağı belli değil fakat tonlarının bu renkler üzerinde olacağı kesin bilinen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy Z Flip sekiz renk seçeneğiyle geliyor

Bu, etkinlik sırasında yeni Samsung Galaxy Z Flip akıllı telefon için sekiz renk seçeneği olabileceği, ancak şirketin belirli bölgelere özel olarak etkinlikten sonra daha fazla renk ekleyebileceği anlamına geliyor.

Ayrıca Bkz: Samsung Galaxy A32 4G Tanıtıldı – Fiyatı Ve Özellikleri

Akıllı telefona gelince, akıllı telefonun tasarımının önceki modele benzer olması bekleniyor. Ancak tasarımın daha rafine olduğu söyleniyor. Cihazın 3,200 mAh nominal kapasiteye sahip iki bataryaya sahip olduğu bildirildi.

Şimdiye kadar yaklaşmakta olan Galaxy Z Flip akıllı telefonun etkinlik tarihi henüz kesin olarak bilinmemekle birlikte, Temmuz veya Ağustos ayları ile aynı zamanlarda resmiyet kazanmasını bekliyoruz. Telefon hakkında teknik özellikleri ve fiyat bilgileri dahil daha fazla bilgi sahibi olmak için resmi etkinliği beklememiz gerekecek.

Ayrıca Bkz: Huawei Katlanabilir 3 Akıllı Telefon Ile Geliyor

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir