Tarih:Mayıs 25, 2024

Huawei Akıllı Ekran Teknolojisini Geliştirdi – İşte Özellikleri

Huawei, tüm sorunlara rağmen, benzersiz teknolojik geliştirmeler ile yoluna devam ediyor. Artık yeni bir akıllı ekran teknolojisi ile kumandaya gerek kalmadan kanalları değiştirebilmek mümkün...

Huawei Akıllı Ekran Teknolojisini Geliştirdi - İşte Özellikleri

Huawei, 21 Aralık’ta yeni bir akıllı ekran ürününü piyasaya süreceğini resmi olarak duyurdu. Şirket, akıllı ekranın diğer şeylerin yanı sıra uzaktan kumanda olmadan kanalı değiştirebilme yeteneğini de gösteren bir tanıtım posteri yayınladı.

Önceki söylentiler, Çinli teknoloji devinin ay sonundan önce akıllı ekran duyurmayı planladığını ima etmişti. Bir kaynak ayrıca, ürünün Huawei Smart Screen S serisi olarak adlandırılan giriş seviyesi bir cihazda piyasaya sürüleceğini de sözlerine ekledi.

Ürünün 60 Hz yenileme hızına sahip 55 inç ekran boyutuna sahip olduğu söyleniyor. Akıllı TV ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olacak.

Bu yılın nisan ayında Huawei, AI destekli, Huawei Share akıllı çoklu ekran desteği, Huawei Sound akıllı ses ve diğer işlevlerle donatılmış yeni bir akıllı ekran V55i’yi piyasaya sürdü. Sonrasında Mayıs ayında Honor, 65 inç, 55 inç ve 50 inç olmak üzere üç versiyon sunan Honor Smart Screen serisini piyasaya sürdü.

Ayrıca bkz: Ev Için En İyi Robot Süpürgeler 2020

Yeni Smart Screen S serisinin farklı boyutlarda da satışa sunulacağına inanıyoruz. Ülkemize gelir mi bilinmez ama yeni özellikli ekran teknolojileri gerçekten kendine hayran bırakır özelliklere sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir