Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020
Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020
İpuçları

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

2020 yılında evlerinizi temizleyebileceğiniz en iyi robot süpürgeler neler? Robot süpürgeleri almak doğru mu? Sizlere kısa bir rehber oluşturarak, en iyi robot süpürgeler fiyatlarına değer mi onu göreceğiz. Bildiğiniz gibi teknoloji her geçen büyüyor ve beraberinde birçok kolaylığı getiriyor.

En iyi robot süpürgeler ise ev işlerini ayrı bir kolay hale getiriyor. Bu süpürgeler şarj ile çalışıyor ve herbirinin belirli bi pil ömrü mevcut. Elektrikli süpürgeleri geride bırakıp, robot süpürgelere yönelmek mu yüzden en mantıklısı. Kimisi 4 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Aşağıda yer alan elektrikli süpürgelerin listelenmesi temel olarak pil ömrüne göre sıralanmıştır. Almadan önce tabi ki araştırma yapmak yine en mantıklısı olacaktır. Ayrıca daha fazla en iyi teknolojik eşyaları görmek için En İyiler kategorimize göz atabilirsiniz.

2020 Yılının En İyi Robot Süpürgeleri

1. Proscenic M7 Pro

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

Listemizin bir numaralı robot süpürgesi yaklaşık 4,5 saatlik kullanım ömrü sunan Proscenic M7 Pro oluyor. Süpürgeyi telefonunuzla kontrol etmeniz mümkün ve belirli bir alanı haritalayıp sadece o alanda çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Fiyat: 8.750 TL

Ayrıca bkz: En İyi Film İndirme Siteleri 2020 Güncel

2. Ecovacs Deebot Ozmo 950

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

Telefonunuzla kontrol edebileceğiniz bir diğer robot süpürge
Ecovacs Deebot Ozmo 950’dir. Çekim gücü biraz düşük olmasına rağmen ortalama 3,5 saatlik kullanım ömrü ile oldukça başarılı bir ürün. Haritalama ve akıllı navigasyon özelliği mevcut. Bu sayede belirli bir alanda çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Fiyat: 4.700 TL

Ayrıca bkz: En İyi Bilim Kurgu Filmleri 2020

3. 360 S9

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

300 metrekarelik bir alanın temizliğini yaparken biraz zorlanabilirsiniz. Ama 360 S9 robot süpürge tek bir şarj ile bu alanı kolay bir şekilde temizleyebilir. Ortalama 3,5 saat kullanım ömrü olan süpürgenin 420ml toz haznesi var. Ayrıca 10 farklı haritalama şekli ile belirlediğiniz sınırın dışına çıkması imkansız hale geliyor.

Fiyat: 5.000 TL

Ayrıca bkz: En İyi Fantastik Filmler 2020

4. Bowai Havana

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

Listemizin en uygun fiyatlı robot süpürgesi yaklaşım 700 TL’lik fiyat etiketi ile Bowai Havana oluyor. Diğer ürünler ile karşılaştırıldığında daha az özelliği mevcut. Fiyatının düşük olması, özelliklerine de etki ediyor. Sadece 50 dakikalık kullanım ömrü var. Haritalama özelliği olmasa da, düşmelere karşı koruması mevcut. Bu da onu kendi haline temizlik yapan bir süpürge yapıyor.

Fiyat: 699 TL

5. Arçelik S 9680

Ev için En İyi Robot Süpürgeler 2020

Kısmen geliştirilen kaliteli ürünleri Arçelik de en iyi robot süpürgeler arasında yer alıyor. Hem de diğer fiyatlar ile karşılaştırıldığında daha uygun bir fiyata. Yaklaşık 3.000 TL’lik fiyat etiketi ile oldukça tercih edilebilir uzun ömürlü bir robot süpürgedir. Ortalama 1.5 saat kullanım süresi var. Ama şarj süresi 5 saat ile biraz fazla.

Fiyat: 3.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir