Tarih:Mayıs 25, 2024

Honor Hunter Oyun Laptop Serisini Duyurdu – İşte Özellikler

Honor Hunter Oyun Laptop Serisini Duyurdu - İşte Özellikler

Bugün erken saatlerde, Honor Hunter Oyun Laptop serisini resmen açıkladı. Bu yeni açıklama ile Huawei yan kuruluşu, oyun laptopları pazarına girdi.Üstelik şirket, markanın logosunu da ortaya yayınladı.

Hunter serisi, yaklaşmakta olan dizüstü oyun bilgisayar serisinin resmi ismi olarak geçiyor. Çinli teknoloji devi, şirket logosunu Çinli bir mikroblog web sitesi olan Weibo’daki resmi bir poster aracılığıyla paylaştı.

Resimde, “Hunter geliyor” şeklinde yazılmış bir Çince metin bulunuyor. Daha önce kıdemli bir yetkili, şirketin ilk dizüstü oyun bilgisayarının, büyük olasılıkla Hunter serisi olan harika ısı dağıtma özelliklerine sahip olacağını açıklamıştı.

Honor Hunter Oyun Laptop Serisini Duyurdu - İşte Özellikler

Ayrıca, yeni oyun dizüstü bilgisayarlarının “beklenenden çok daha ince” olacağı da ortaya çıktı. Redmi ayrıca yakın zamanda Redmi G Gaming Notebook serisinin tasarımını da ortaya çıkardı. Xiaomi yan kuruluşu ayrıca 14 Ağustos 2020’de yeni bir oyun dizüstü bilgisayar serisini piyasaya sürecek.

Ayrıca bkz:  En İyi Microsoft Office Alternatifi

Bu nedenle Honor Hunter serisinin aynı pazarda muhtemel bir rakip olması bekleniyor. Ne yazık ki, Honor Hunter serisi ile ilgili daha önemli detaylar şu anda mevcut değil. Ayrıca lansmanı da bilinmiyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir