Tarih:Haziran 16, 2024

God Of War Ragnarok – Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gerekenler

God of War'ın en yeni oyunu Ragnarok hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Sizler için bilmeniz gerekenler konusunda bir ipucu listesi oluşturduk...

God Of War Ragnarok - Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gerekenler

God Of War Ragnarok 2021 yılının en çok beklenen oyunları arasında yerini alacak gibi duruyor. Çıkış tarihi, tanıtım videosu ve oyun hakkında bilinmesi gerekenler hakkında kısa bir derleme oluşturduk.

God Of War – God Of War, 2018’de çıktığında oldukça ilgi görmüştü. Uzun bir süredir hakkında söylentilerin bulunduğu God Of War Ragnorak ise hala piyasaya sürülmedi. Ama kısa bir süre sonra oyunu oynayabileceğiniz artık gerçek!

Şu anda, God Of War Ragnarok’un çıkış tarihi, hikayesi vb. hakkında çok az şey biliyoruz. Ancak az bildiğimiz bu bilgiler bile değerli çünkü bu bilgiler bile bizlere oyun hakkında bilgi vermektedir. Şimdi oyu hakkında bilgi almak için aşağıya kaydırmanız yeterli.

Ayrıca bkz: En İyi Ücretsiz PC Oyunları 2021

God Of War Ragnarok Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çıkış Tarihi

God of War Ragnarok bu yıl, yani 2021’de piyasaya sürülecek. Şimdilik tam tarihi ve günü belli değil. Geçtiğimiz yılda, pandemiden ötürü birçok oyun piyasaya sürüldü. Şimdi şirketin yeni oyununu bu yıl piyasaya sürmesi oldukça mantıklı.

God Of War Ragnarok için bu yıl henüz bir tanıtım videosu yayınlanmadı. Ancak geçtiğimi yılın Ekim ayında yayınlanan bir fragman, oyunun genel hikayesi hakkında birkaç detayı içeriyor.

PS4 Platformunu Destekleyecek Mi?

Herhangi bir resmi bilgi olmamakla birlikte, PS4 platformuna geleceği biraz şüpheli. Ancak PS5 platformunu destekleyeceği konusunda 100% diyebiliriz

Ayrıca bkz: En İyi PS5 Oyunları Ve Çıkış Tarihleri

Hikaye Ne ile Alakalı?

God Of War’da, aslında bir dev olan Atreus’un annesinin gerçek kimliğini öğreneceğiz. Atreus un diğer isminin Loki olması da God Of War oyuncularını büyük bir hayrete düşürecektir.

Ayrıca ilk oyunda Kratos, İskandinav Işık Tanrısı Baldur’u çoktan yenmişti. İskandinav mitolojisinde, Ragnarok, birkaç İskandinav Tanrısının öldüğü bir olaydır. Belki de Kratos, Baldur’u öldürerek Ragnarok olayını da başlattı. İlginç bir şekilde, Kratos’un God Of War 2’de Thor’a da karşı çıkabileceği doğrulandı.

Ayrıca bkz: En İyi Oyun İndirme Siteleri 2021

Kratos Savaş Tanrısı Ragnarok’ta Ölecek mi?

Birkaç teori, Thor’un God of War Ragnarok’ta Kratos’u yok edeceği hakkında bir bilgi içeriyor, Kratos’un God Of War 2’de öleceği şüpheli. Çünkü oyunda Thor cidden güçlü ama ana karakterimiz ölürse hangi karakterle oynayacağımız şu anlık belli değil.

Şu an itibariyle God of War Ragnarok hakkında bildiğimiz herşeyi sizlere aktardık. Oyun hakkında bilgiler netleşmeye devam ettikçe bu yazımızı güncellemeye devam edeceğiz.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir