Tarih:Mayıs 25, 2024

Call Of Duty Mobile Sezon 9 Bu Hafta Yayınlanabilir

Call Of Duty Mobile Sezon 9 Bu Hafta Yayınlanabilir

Call of Duty Mobile Sezon 9 test sunucusunda birçok oyuncuyu gelecek sezon için heyecanlandıran çok sayıda fantastik içerik yayınladı. İlk başta oyuncular Sezon 9’un 6 Ağustos’ta yayınlanmasını bekliyorlardı. Ancak Sezon 9 güncellemesinin çıkış tarihini biraz daha geri çekti.

Geliştiriciler, resmi Reddit sayfasında, Sezon 9 Güncellemesinin “Ağustos Ortasında” yayınlanacağını doğruladılar. Bu nedenle oyuncular, Sezon 9’un bu hafta sonunda başlamasını bekleyebilirler.

Ayrıca Sezon 8 Battle Pass, Call of Duty Mobile tarafından daha fazla uzatılmazsa önümüzdeki üç gün içinde sona erecek. Bu, 9.Sezon güncellemesinin 13-15 Ağustos arasında yayınlanacağı anlamına geliyor.

Call Of Duty Mobile Sezon 9 Bu Hafta Yayınlanabilir

Birçok oyuncu, Call of Duty Mobile’ın geçen hafta Call Of Duty Mobile Sezon 9 güncellemesini yayınlamamasına kızdı. Ancak güncelleme için birkaç gün daha beklemek, özellikle oyuna gelmek üzere olan tüm harika içeriğe baktığınızda, tamamen değer.

İlginç bir şekilde 9.Sezon, içerik açısından Sezon 7 güncellemesi kadar büyük olacak. “Isolated” Battle Royale haritasına dört yeni konum eklerken, BR girişinde de bazı değişiklikler yapacak. Bunun dışında, “Gunsmith” i tanıtarak mobil oyunlarda silah özelleştirmesinde devrim yaratacak.

https://twitter.com/PlayCODMobile/status/1291041274485604353

Kısacası 9.Sezon güncellemesi Call of Duty Mobile’ı oldukça heyecan verici olan savaş alanına dönüştürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir