Tarih:Haziran 16, 2024

12GB RAM ile Realme X3 GeekBench Sonuçları Yayınlandı

12GB RAM ile Realme X3 GeekBench Sonuçları Yayınlandı

Realme X3 Geekbench sonuçları hangi telefonları geçiyor? Realme X3 özellikleri neleri saklıyor? Realme kısa bir süre içerisinde yeni amiral gemisini piyasaya sürecek. Henüz bu amiral gemisinin bütün özellikleri gün yüzüne çıkmadı. Ancak X3’ün 1.080×2.400 piksel ekran çözünürlüğe, Android 10, Snapdragon 855 Plus ve 8GB RAM gibi üst düzey amiral gemisi özelliklerine sahip olacağı öne sürüldü.

RMX2085 veya Realme X3 GeekBench sonuçlarına bakıldığında dikkat çekici bir unsur var. Birincisi, daha önce 8GB’lık RAM söylentilerine karşı çıkarak potansiyel olarak amiral gemisi bölgesine daha yakın bir konumda olan 12GB RAM. Bununla birlikte, yayınlanan tek ve özellikle çok çekirdekli puanlar Snapdragon 865 ile oldukça farklı.

12GB RAM ile Realme X3 GeekBench Sonuçları Yayınlandı

GeekBench 4‘te yapılan Snapdragon 865 yonga seti 13300 puanlık bir yüksek sayı ile en tepede duruyordu. Aynı mantıkla devam eden Realme X3 SuperZoom, Snapdragon 855 Plus yongaseti ile 10000 ile oldukça yüksek puan alıyor.

12GB RAM ile Realme X3 GeekBench Sonuçları Yayınlandı

Realme 3 Geekbench sonuçları işlemci konusunda farklılıkların da olabileceğini gösteriyor. Söylentiler arasında Snapdragon 765 veya 765G yonga setlerinden birisine de ev sahipliği yapabileceği tahmin ediliyor.

GeekBench’de yer alan “msmnile” kodadı Snapdragon yonga setine ev sahipliği yaptığını kesinleştiriyor. Henüz işlemci özellikleri açıklanmasa bile, Qualcomm’un en yeni yonga setlerinden birisine ev sahipliği yapacağı kesinleşti. Bütün bilgilerin ortaya çıkması için şimdilik biraz daha beklenmesi gerekiyor.

Ayrıca bkz: Cep Telefonu Haberleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir