Tarih:Aralık 2, 2023

Windows 10 da Android Uygulaması Nasıl Açılır?

Windows 10 da Android Uygulaması Nasıl Açılır?

Windows 10 da Android uygulaması nasıl açılır diye düşünüyorsanız, doğrudan aklınıza emülatörler gelir. Ama Microsoft’un Telefon Eşlikçiniz uygulaması bunu sizin için kolaylıkla yapabilecek özelliğe sahip.

Şirket, Telefon Eşlikçiniz uygulamasının artık cihazlar arası çoklu görev için destek sağlayan Windows 10 Android uygulaması desteğini duyurdu. Çoğu zaman, işimizi yaparken en son sosyal medya güncellemelerine ayak uydurmak için akıllı telefonumuz ve bilgisayar arasında hokkabazlık yapıyoruz.

Sosyal medya uygulamalarına ek olarak, yeni Telefon Eşlikçiniz özelliği, Windows 10 bilgisayarınızdaki diğer Android uygulamalarına erişmenize olanak tanıyor. Örneğin, Standart mobil tarzı kullanıcı arayüzünde Saat, Dosya Yöneticisi, yemek siparişi uygulamaları ve hatta belki de Google Play’e erişmeniz mümkün.

Windows 10 da android uygulaması nasıl açılır sorusunun cevabı da; Android uygulamaları bilgisayarda ayrı bir pencerede açılır ve bunları Görev Çubuğuna ve Başlat Menüsüne sabitleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni özellik, Android’inizin tüm ekranını Windows 10’da yansıtmanıza izin veren mevcut Telefon Ekranı özelliğinden farklıdır.

Telefon eşlikçisi uygulamanız, akıllı telefonunuza dokunmadan bile başlatabilmeniz için cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaların bir listesini görüntüler. Şimdilik, Telefonunuz aynı anda yalnızca bir Android uygulamasını çalıştıracaktır. Birden fazla uygulama için destek bu yılın Kasım ayında eklenecektir.

Microsoft Telefonunuz uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir