Tarih:Haziran 16, 2024

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Geliyor – İşte Yenilikler

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Geliyor - İşte Yenilikler

PUBG Mobile oyuncuları bir süredir Erangel 2.0 haritasını bekliyor. Erangel 2.0 yayınlanmadan önce PUBG Mobile ekibi, Miramar 2.0’ı ve özel Livik haritasını yayınladı.

Yapılan hazırlıkların bitmesinin ardından Erangel 2.0’ın yakında yayınlanması olası gibi görünüyor. Çünkü PUBG Mobile 0.20.0 yerine 1.0.0 olarak adlandırılacak bir sonraki güncellemenin açıklandığını duyurdu.

Bu güncelleştirme, 1.0 Beta güncelleştirmesinde zaten bulunan Erangel 2.0’ı tanıtacaktır. Birkaç gün önce PUBG Mobile 1.0.0 güncelleme posteri bir sızıntı ile Google Play Store’da sızdırıldı. Logoda, Erangel’in yeniden tasarlanmış sürümünü arka planda açıkça görebiliyoruz.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritası Geliyor - İşte Yenilikler

Kısa süre önce PUBG Mobile, Discord sunucusunda 1.0.0 Beta güncellemesini onayladı. Duyuruya göre, son beta güncellemesindeki ana değişikliklerden biri Erangel 2.0 haritasının tanıtımı oldu. Yani, Erangel 2.0’ın piyasaya sürülmesine yönelik spekülasyonlar gerçekten doğru gibi görünüyor.

Şu an itibariyle, PUBG Mobile 1.0 Beta sürümü yalnızca Android için kullanılabilir ve yakında iOS kullanıcıları için de sunulacak. Oyuncular, 1.0 Beta güncellemesini indirmek için PUBG Mobile’ın resmi Discord kanalında sağlanan resmi bağlantıları kullanabilir. Erangel 2.0 haritasını test edebilir ve haritayı daha da iyileştirmek için geri bildirimde bulunabilirler.

Ancak en son güncelleme yerine beta sürümünde eski haritayı indirme şansınız da vardır. Şayet böyle olursa yeni haritayı, birkaç saat aralıklarla indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir