Tarih:Mayıs 25, 2024

Twitter Artık Sesli Tweet Dönemine Girdi

Sesli tweet dönemi başlıyor. Twitter, iOS kullanıcıları için ilginç bir yeni özellik sunmaya başladı. Kullanıcılar artık düşüncelerini sesleriyle kaydedebiliyorlar, her biri 2 dakikadan biraz fazla bir zaman sınırına sahip ve takipçilerinin duyması için paylaşılıyor.

Sesli Tweeti oluşturmak için Tweet oluşturucuyu açın ve kamera simgesinin yanındaki dalga boyu simgesini tıklayın. Kullanıcılar, kendi Ses Tweetlerini oluşturabilecekleri bir kayıt düğmesiyle birlikte profil fotoğraflarını göreceklerdir. Her Sesli Tweetin süresi 140 saniye ile sınırlı olacaktır.

Kullanıcı daha uzun süre kayıt yapmak isterse, Twitter otomatik olarak orijinal ses tweet’inin altında bir iş parçacığı olarak başlayacak yeni bir ses tweet’i oluşturuyor. Tüm platformlardaki kullanıcılar, yayın akışında takip ettikleri hesapların sesli tweet’lerini görebilir.

Twitter Artık Sesli Tweet Dönemine Girdi

Yalnızca iOS kullanıcıları için, sesli tweet’in çalınması uygulamanın altına yerleştirilmiş yeni bir pencerede başlayacaktır. Kullanıcılar sesli tweet’i dinlerken yayınlarında ilerlemeye devam edebilir.

Twitter Artık Sesli Tweet Dönemine Girdi

Sesli tweet’ler oluşturma özelliği, iOS kullanıcıları için yalnızca sınırlı sayıda Twitter için mevcuttur. Önümüzdeki haftalarda, tüm iOS Twitter kullanıcıları aynı olacak. Android için Twitter’ın yakında bu özellik için destek alacağını umuyoruz.

Daha fazla Sosyal medya haberleri için Sosyal Medya Haberleri adlı takip edebilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir