Stranger Things 4.Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Hakkında Her Şey
Stranger Things 4.Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Hakkında Her Şey
İnternet

Stranger Things 4.Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Hakkında Her Şey

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Dizinin çekimleri 2020’nin başlarında başladı. Netflix’in çok sevilen bilim kurgu dizisinin gelecek sezonunda çekimler hala devam aşamasında olsa da, bazı şeyler çoktan açıklanmaya başladı.

Bu yılın başlarında yayınlanan resmi bir fragman nihayet 3. sezon finalinden sonra Hopper’a (David Harbour) ne olduğunu ortaya çıkardı. Hopper’ın yaşadığı doğrulandı. Ancak bir Rus hapishanesinde bulunuyor ve pek de iyi değil. Peki Stranger Things 4. sezondan başka ne bekliyoruz?

Elbette genel hikaye bir sır olarak saklanıyor, ancak senaryolar çoktan bitti. 4.sezonun zamanlama açısından 1986’daki Çernobil felaketinin zemininde 4. sezonun gerçekleşeceğine işaret ediyor.

Stranger Things 4. Sezon Fragmanı

Şu ana kadar sadece bir Stranger Things 4. sezon fragmanı yayınlandı. Tabi ki tam olarak içeriği vermese de, sezon hakkında kısmen içeriği gözler önüne seriyor.

En İyi Film Listeleri için Tıklayınız

Hopper’ın geçen sezon bittikten sonra nerede sona erdiğine ışık tutan 4. sezon fragmanı ile birlikte, şov yaratıcıları Duffer kardeşler, Şubat 2020’de karaktere ne olduğuna dair bir açıklama yaptı.

Duffer kardeşler, “Stranger Things 4’ün çekimlerinin şu anda devam ettiğini resmi olarak teyit etmekten heyecan duyduklarını ve Hopper’ın geri dönüşünü duyurmaktan daha da heyecanlandıklarını” söylediler!

“4. Sezon şimdiye kadarki en büyük ve en korkutucu sezon olacak. Bu arada – Amerikalı için dua edin.”

Tüm sızıntılar 4. sezonun daha da karanlık olacağı yönünde. Steve Harington’ı canlandıran Joe Keery, bu sezonun Total Film için “şimdiye kadarki en korkutucu” olduğunu iddia ediyor.

Stranger Things 4.Sezon Çıkış Tarihi ve Fragmanı Hakkında Her Şey

Stranger Things 4. Sezon Çıkış Tarihi

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Netflix, Stranger Things’in çıkış tarihini 2. sezon için Cadılar Bayramı veya 3. sezon için 4 Temmuz gibi resmi tatillere göre değiştiriyor.

The Hollywood Reporter‘a göre, 4. sezon prodüksiyonun 17 Eylül 2020’de sonuçlanacağını öne sürülüyor. Kaynaklar, Netflix’in Gürcistan’da yeniden çalışmaya başladığını iddia ediyor.

Her sezon arasında 1-2 yıllık hazırlık süresi olma eğiliminde. Buna ek olarak Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi; 2021’in başından ortasına kadar bir tarih olması muhtemel görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir