Tarih:Mayıs 25, 2024

Shazam Müzik İndirme Programı 2021

Anlık olarak denk geldiğiniz ve Shazam'da kaydettiğiniz müzikleri nasıl indirebileceğiniz konusunda bir rehber oluşturduk...

2021 yılının en iyi Shazam müzik indirme programı hangisi diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Shazam, çevrenizde çalan müzikleri bulmanıza olanak tanıyan müzik bulma uygulamasıdır. Shazam’da bulduğunu tüm şarkıları Apple Music ve Spotify’da dinleyebilirsiniz.

Müzikleri sadece tanımakla kalmaz, uygulamanın kendisinde Sanatçı ve Şarkı arayarak da dilediğiniz müziği keşfedebilirsiniz. Ancak, Shazam tanıdığı şarkıları indirmenize izin vermiyor. Resmi olarak bunu yapmak imkansız.

Daha fazla nasıl yapılır hakkında bilgi almak için İpuçları Kategorimize göz atabilirsiniz.

Fakat Android ve iOS’ta Shazam’dan şarkı indirmenize yardımcı olacak bir geçici çözüm olduğundan endişelenmenize gerek yok. Peki etrafınızdaki tüm müzikleri bulmak ve indirmek ister misiniz? Evetse, işi kolayca yapmak için aşağıdaki adımlar takip edebilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi YouTube Video İndirme Programları

Shazam Müzik İndirme Programı 2019

Shazam Nasıl Çalışıyor?
Çalışma Prensibi Nedir?

Shazam’dan şarkı indirmeden önce, nasıl çalıştığını bilmek daha iyi. Yani temelde, bu uygulamanın çalışmasının arkasında yer alan üç ana adım vardır. Bu üç adım, Sonuçları Dinleme, Arama ve Gösterme’dir. Bir şarkıyı aramak için Shazam uygulamasını kullanarak, uygulamanın müziği dinlemesi için telefonunuzun mikrofonunu kullanmasına izin verirsiniz.

Uygulama daha sonra Shazam’ın veritabanında bulunan milyonlarca parça ile eşleştirilen bu şarkı için dijital bir parmak izi oluşturuyor. Dijital parmak izleri veritabanındaki bir şarkıyla eşleştiğinde, aranan müzik ortaya çıkıyor ve kütüphanenize kaydediyorsunuz. Olay bu şekilde devam ediyor. 

Shamzan’dan Müzik Nasıl İndirilir?

Shazam’dan müzik indirmek için 3. parti müzik indirme uygulaması kullanmanız gerekir. 

Not: Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır. Kişisel kullanım için kullanabilir ve ticari olarak kullanamazsınız;

1. ShazaMusic uygulamasını indirin. Uygulama indirildiğinde cihazınıza yükleyin.

Shazam Müzik İndirme Programı 2019

  1. Şimdi, Shazam‘a gidin ve indirmek istediğiniz şarkıyı Kütüphanenizden veya Keşfet bölümünden bularak seçin. 

Shazam Müzik İndirme Programı 2019

  1. Sonra, sağ üst köşedeki Paylaş simgesine dokunun. Şimdi aşağı kaydırın ve ShazaMusic üzerine dokunun.

Shazam Müzik İndirme Programı 2019

  1. Şimdi indirme simgesine dokunarak şarkıyı indirebilirsiniz. İndirmeye dokunduğunuzda, şarkı indirilmeye başlar.

Shazam Müzik İndirme Programı 2019

Shazam müzik indirme programı bu şekilde çalışıyor. Şarkıları MP3 formatında indirilecek. Şarkıyı cihazınızın dahili belleğinde bulabilirsiniz. Bu şekilde en sevdiğiniz müziklere anında erişebilirsiniz. 

Alternetif olarak iPhone’da Shazam üzerinden müzik indirmek için YouTube uygulamasını kullabilirsiniz. Bağlantı adresini kopyaladıktan sonra Online Video Converter sitesinden indirebilmek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir