Tarih:Haziran 16, 2024

Satın Almadan Google ile Makyaj Malzemelerini Deneyin

Google, şimdilik L’Oreal (ModiFace'in sahibi), MAC Cosmetics, Black Opal ve Charlotte Tilbury sitelerinin ürünlerini satın almadan önce deneyebileceğiniz yeni bir özelliği kullanıma sundu...

Satın Almadan Google ile Makyaj Malzemelerini Deneyin

Satın almadan makyaj malzemelerini denemek ister misiniz? Google, ruj ve göz farı satın almak isteyenler için yeni bir artırılmış gerçeklik özelliği başlattı. Yeni özellik muhtemelen pandemi döneminde ev sıkılan kişiler için benzersiz bir fırsat gibi duruyor.

Teknoloji devi, birçok AR güzellik teknolojisinin arkasındaki şirketler olan ModiFace ve Perfect Corp ile birlikte çalışıyor. Doğrudan Arama sonuçlarınızdan makyajı sanal olarak denemenizin bir yolunu sunan bir özelliği kullanıma sundu.

Satın almadan makyaj malzemelerini denemek için şimdilik L’Oreal (ModiFace’in sahibi), MAC Cosmetics, Black Opal ve Charlotte Tilbury sitelerini kullanabileceksiniz. Bu markaların ürünlerini Google üzerinde aradığınızda, sanal deneyimle karşılaşacaksınız.

Satın Almadan Google ile Makyaj Malzemelerini Deneyin

Farklı ten tonlarına sahip modellerin fotoğraflarında göz farı ve rujları deneyebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun kamerasını kullanarak sizde nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Satın Almadan Google ile Makyaj Malzemelerini Deneyin

Ayrıca Google, telefonunuzda Google Alışveriş’e göz attığınızda, güzellik, giyim, ev ve bahçe meraklıları ve çevrimiçi etkileyiciler de dahil olmak üzere uzmanlardan öneriler göstermeye başlayacak.

Ayrıca bkz: Google Meet Vs Google Duo Karşılaştırması

Bunlar Google’ın daha kapsamlı çabalarının ve çevrimiçi alışverişe genel yatırımının bir parçasıdır. Şirket yayına, Google Alışveriş’i daha fazla perakendeciye açma hamlelerinin bir devamı olduğunu söyledi.

Kaynak: TechCrunch

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir