Tarih:Aralık 2, 2023

Samurai Jack Battle Through Time Çıkış Tarihi Açıklandı

Samurai Jack Battle Through Time Çıkış Tarihi Açıklandı

Samurai Jack Battle Through Time çıkış tarihi yayınlandı! Şubat ayında Adult Swim ve Soleil Games, çizgi film serisi Samurai Jack Battle Through Time’ı temel alan bir video oyunu duyurdu.

Duyurunun ardından hayranlar, efsanevi karakteri Jack’i oynayacaklarını öğrendiler. Şimdi, oyun için resmi bir çıkış tarihimiz var.

Samurai Jack Battle Through Time 21 Ağustos‘ta Steam ve Epic Games Store’da PS4, Xbox One, Switch ve oyunun PC sürümü için piyasaya sürülecek. Adult Swim, oyunun ortamını gösterirken, çıkış tarihini duyurmak için başka bir fragman yayınladı.

Fragman, Samurai Jack serisinden eşsiz dövüş stilini, silahları ve efsanevi karakterleri sergiliyor. Eğer oyunun hikayesini merak ediyorsanız, o zaman biraz daha beklemek gerekiyor. Ama özetlemek gerekirse, Samurai Jack çizgi film serisinin hikayesini tüm özgünlüğünde yaşayacaksınız.

21 Ağustos’tan itibaren 40 dolar ödeyerek Samurai Jack: Battle Through Time’a sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, oyunla ilgili daha fazla ayrıntı 23-25 ​​Temmuz’da canlı olarak Adult Swim Con’da açıklanacak.

Daha fazla oyun haberine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir