Tarih:Mayıs 25, 2024

Google Mesajlar Uygulaması 5 Yeni Özellik Aldı

Google Mesajlar Uygulaması 5 Yeni Özellik Aldı

Google Mesajlar, 5 yeni özellik getiren yeni bir güncelleme yayınladı. Özellikleri arasında mesajlara hızlı reaksiyonlar göndermeyi, Akıllı Yanıt’ta önerilen etiketleri, temel bir medya düzenleyiciyi, sesli mesajlar için özel düğmeleri ve görüntülü aramayı içeriyor.

Yeni güncellemeyle, kullanıcılar artık iletileri yanıtlarla hızlı bir şekilde yanıtlayabilir. Alınan bir mesaja (fotoğraf, video veya sohbet mesajı) uzun süre bastığınızda Mesajlar, aralarından seçim yapabileceğiniz animasyonlu ifadelerin bir listesini gösterir.

Akıllı Yanıt, Google Mesajlar’da, etkinleştirilirse kullanıcıya küçük kısa metin yanıtları öneren hoş bir özelliktir. Güncellemeyle, Akıllı Yanıtlar şimdi otomatik olarak çıkartma olarak yanıt önerecektir.

Mesajlar artık, kullanıcıların arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmadan önce fırçaları kullanarak hızlı bir şekilde metin ekleyebilecekleri veya resim çizebilecekleri temel bir medya editörü ile donatılmıştır. Kullanıcılar uygulama içi kamerayla resim çekebilir veya kütüphanelerinden bir fotoğraf alabilirler.

Son iki özelliğe gelince, Google Mesajlar artık sohbette hızlı bir şekilde sesli mesaj göndermek ve Google Duo üzerinden hızlı bir şekilde video görüşmeleri başlatmak için özel düğmeler oluşturdu.

Yeni Google Mesajları indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: Google Blog

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir