Tarih:Mayıs 25, 2024

Samsung The First Look 2021 Etkinlik Tarihi Açıklandı

Samsung'un en yeni ekran teknolojilerinin tanıtıldığı The First Look etkinliği 6 Ocak'ta gerçekleştirilecek...

Samsung The First Look 2021 Etkinlik Tarihi Açıklandı

Samsung, yeni televizyonları ve diğer ekran teknolojilerini tanıtmak için 6 Ocak 2021‘de “The First Look 2021” adlı bir etkinlik planladı. Şirket, kullanıcıları ekranlar için yeni bir çığır açan teknolojiyi görmeye davet ediyor. Etkinlikte şirketin en son ürünleri, teknolojileri ve vizyonları tanıtılacak.

The First Look 2021 davetiye posteri, monitörleri, televizyonları ve farklı ekran türlerini gösteriyor. Geçen yıl CES etkinliğinde şirket, yeni 88 ve 150 inç MicroLED modelleriyle birlikte bir QLED 8K TV duyurdu.

Bu yıl şirketin yeni QLED 8K TV’leri ve Serif TV QLED TV modellerini tanıtması bekleniyor.

Daha önceki söylentilere dayanarak, etkinlikte 55, 65, 76 ve 85 inç boyutlarında yeni Quantum mini LED TV’ler ve muhtemelen mini LED teknolojisine sahip tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da bekleyebiliriz. Apple dahil birçok şirket, 2021’de mini LED ekranlı tablet ve dizüstü bilgisayarları piyasaya sürmeyi planlıyor.

Samsung The First Look 2021 Etkinlik Tarihi Açıklandı
Samsung QLED 8K TV

Samsung etkinliği Türkiye saati ile 6 Ocak 21:30’da başlayacak . Her zaman olduğu gibi, şirket samsung.com‘da canlı yayın sunacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı gün yüzüne çıkabilir.

Kaynak: Samsung News

Yeniliklerden haberdar olmak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir