Tarih:Mayıs 25, 2024

RedmiBook Pro Özellikleri Netlik Kazanıyor

Xiaomi'nin dizüstü bilgisayar serisine 2021 yılında RedmiBook Pro dahil olacak. Önceki bilgisayarların aksine bu sefer web kamerası da bilgisayara dahil olacak...

RedmiBook Pro Özellikleri Netlik Kazanıyor

Bugün erken saatlerde, Xiaomi yaklaşmakta olan RedmiBook Pro dizüstü bilgisayarı için yeni bir tanıtım resmi posteri yayınladı. Paylaşılan poster görüntüsü, dizüstü bilgisayarın ön tarafında bir web kamerası olduğunu onaylıyor.

Çinli teknoloji devi, 2020’de RedmiBook 14 ve RedmiBook 16 dizüstü bilgisayarları piyasaya sürdü. Bu dizüstü bilgisayarların web kamerası yoktu, bu da birçok potansiyel alıcıyı hayal kırıklığına uğrattı.

Harici bir kamera satın almaktansa daha iyi bir netlik sunabilir. Ancak bu durum ek maliyete yol açıyor. Ama şimdi görünen o ki, Xiaomi müşterilerini dinledi ve web kamerasını yeni dizüstü bilgisayarına dahil etti.

RedmiBook Pro Özellikleri Netlik Kazanıyor

Tanıtım görseline baktığımızda çoğu dizüstü bilgisayarda olduğu gibi ön kameranın üstte yer alacağını görebiliyoruz. RedmiBook Pro özellikleri arasında, Intel 11. Nesil Tiger Lake serisi işlemciye ve 2K çözünürlüğe sahip bir ekranının yer alması bekleniyor.

Depolama için Xiaomi’nin, PD protokolü şarjını da destekleyen bir C Tipi bağlantı noktasıyla birlikte bir NVMe SSD bulunduğu söyleniyor. Ayrıca, diğer özellikler arasında biyometrik güvenlik için parmak izi taraması, arkadan aydınlatmalı klavyeler ve yeni bir metalik gövde bulunur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir