Tarih:Mayıs 25, 2024

OnePlus 9 Serisi Kamera Özellikleri Ne Olacak?

OnePlus'un 2021 amiral gemisi serisi OnePlus 9, periskop kameralardan yoksun olacak gibi duruyor...

OnePlus 9 Serisi Kamera Özellikleri Ne Olacak?

Ortaya çıkan söylentiler OnePlus 9 serisi telefonların kamera özellikleri hakkında bilgi vermeye başladı. Periskop kamera, son zamanlarda birçok amiral gemisinde ortak bir özellik haline geldi. Lens, tipik bir telefoto kameradan daha uzun bir yakınlaştırma aralığı sunduğundan, nesneleri çok daha uzak bir mesafeden yakalamanıza olanak tanıyor.

OnePlus henüz periskop kameralı bir telefonu duyurmadı. Bu gün ise yeni bir sızıntı, OnePlus 9 serisinin gelecekte de periskop kamerasının bulunmayacağını ileri sürdü.

OnePlus’ın kardeş şirketi Oppo, periskop kameralı bir telefonu piyasaya süren sektördeki ilk üreticilerden biridir. Aslında cep telefonları için teknolojiyi bile gösteren ilk üreticiydi. Ancak Huawei, bu özelliğe sahip ilk ticari olarak mevcut telefonu piyasaya sürdü.

OnePlus’ın yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonları – OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro cihazlarının Max Jambor‘a göre, periskop kamerası yok. Bu, yeni amiral gemilerinin veya en azından profesyonel modelin bir periskop kameraya sahip olmasını ümit eden markanın hayranları için hayal kırıklığı yaratmış olmalı.

Eksik periskop kamerasına rağmen OnePlus 9 serisi, önceki seriye göre daha iyi kameralara sahip olacak gibi duruyor. OnePlus 9 serisinin üç modeli olacak. Bunlar Qualcomm’un yeni Snapdragon 870 işlemcisi ile gelmesi gereken OnePlus 9 Lite ve daha güçlü Snapdragon 888 işlemciye sahip olan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir