Tarih:Haziran 16, 2024

Realme C11 Özellikleri Netlik Kazanıyor

Realme C11 özellikleri arasında neleri barındırıyor. Realme, Realme X3 akıllı telefonunu 25 Haziran’da bir etkinlikle açıklayacak. Ancak şirketin pazara sunmak için geliştirdiği tek akıllı telefon bu değil.

Realme’in Malezya şubesi, MediaTek’in Helio G35 işlemcisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonunu yakında tanıtacağını duyurdu. Realme, resmi Facebook hesabı aracılığıyla bu bilgiyi paylaştı. Ancak yazıda akıllı telefonun adından bahsedilmedi.

Buna karşılık, Malezya medyasından gönderilen bir basın notunda, Realme bu akıllı telefonun Realme C11 olarak adlandırılacağını doğruladı. Notta ayrıca C11’in arkasını gösteren ve Realme akıllı telefonlar için yeni bir tasarıma sahip bir görüntü içeriyor.

Realme C11 İşlemci Özellikleri ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Ancak panelin sol üst köşesi kaplıdır, bu yüzden C11’in kaç arka kamera ile geleceğini bilmiyoruz. Şirket henüz C11’in diğer ayrıntılarını açıklamadı. Ancak akıllı telefon, model numarası RMX2185 olan bir sertifika aldı.

Sertifikada Realme C11’in 5.000 mAh bataryaya sahip olacağını ve 10W’a şarj desteği olduğu ortaya çıktı. Realme C11 hakkında daha fazla detay önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir