Tarih:Mayıs 25, 2024

OnePlus Sahiplerine Müjde! PUBG 90 fps Hızı Destekliyor

OnePlus Sahiplerine Müjde! PUBG 90 fps Hızı Destekliyor

OnePlus, desteklenen OnePlus akıllı telefonlarda PUBG 90 fps hızına özel erken erişim desteği sunmak için PUBG Mobile ile bir ortaklık duyurdu. Dünya çapındaki kullanıcılar bugünden itibaren 90 fps seçeneğine özel olarak erişebilecek.

Birçok akıllı telefonda 90Hz ekran bulunurken, 90 fps’yi destekleyen popüler oyunların listesi oldukça düşük. 90 fps ile oyun deneyimi, özellikle kaydırma, kapsam kullanma, koşma ve uzaktan diğer oyuncuları arama gibi durumlarda önemli ölçüde gelişiyor.

PUBG 90 fps Hızını Destekleyen Telefonlar

  • OnePlus 8 serisi
  • OnePlus 7T serisi
  • OnePlus 7 Pro

Bu OnePlus’ın Mayıs ayında Epic Games ile olan ortaklığından sonra geliyor. Ayrıca OnePlus 8 serisine 90 fps Fortnite oyun getiriyor.

OnePlus Sahiplerine Müjde! PUBG 90 fps Hızı Destekliyor

OnePlus’ın Kurucusu ve CEO’su Pete Lau, işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi:

OnePlus, teknoloji meraklıları topluluğumuza çok yakın, bu nedenle mobil oyuncuların daha sürükleyici ve daha akıcı bir deneyim aradığını biliyoruz.

Dünyanın en çok indirilen mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE ile bu özel 90 FPS deneyimiyle tam olarak bunu sunuyoruz. Sektör lideri ekranlarımız, güçlü performansımız ve hızlı ve sorunsuz genel kullanıcı deneyimimizle mobil oyunları yeni seviyelere taşımaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir