OnePlus 9 Özellikleri Ortaya Çıktı – GeekBench Sonuçları
OnePlus 9 Özellikleri Ortaya Çıktı - GeekBench Sonuçları
Cep Telefonu

OnePlus 9 Özellikleri Ortaya Çıktı – GeekBench Sonuçları

OnePlus’ın yaklaşan OnePlus 9 özellikleri ile neler sunacak? OnePlus 9 GeekBench sonuçları kaç? OnePlus 8T’nin piyasaya sürülmesinden bu yana sadece birkaç hafta geçti. Seride OnePlus 9 ile OnePlus 9 Pro adlı telefonların olacağı bile sızıntılara konu oldu.

OnePlus 9 teknik çizimlerinin internette ortaya çıkmasından bir gün sonra Geekbench, yaklaşan OnePlus akıllı telefonların özelliklerini açığa çıkardı. Notebook Check tarafından tespit edilen, OnePlus 9 ile eşleşen özelliklere sahip LE2117 model numaralı bir akıllı telefon Geekbench’te göründü ve OnePlus tarafından bir sonraki amiral gemisinin olası özelliklerini ortaya çıkardı.

Listeye göre OnePlus 9’un 8GB RAM‘e sahip Snapdragon 875 ile gelmesi ve kutudan Android 11 ile çıkması bekleniyor. OnePlus 9’un tek çekirdekli performansı 1.115 iken, çok çekirdekli performans 3.483 puanda derecelendirilmiştir. Bu puanlar, dün sitede ortaya çıkan OnePlus 9 Pro’nun Geekbench puanlarından biraz daha düşük.

OnePlus 9 Özellikleri Ortaya Çıktı - GeekBench Sonuçları

Bununla birlikte, OnePlus 9’un performansını bu puanlar temelinde değerlendirmek haksızlık olur. Çünkü bunlar erken puanlardır ve telefon resmi hale getirildiğinde resim tamamen farklı olabilir.

Geekbench listesi, OnePlus 9’un 5.000 mAH bataryaya sahip olduğunu da ortaya çıkardı.

Ayrıca bkz: OnePlus Nord vs OnePlus 7T Karşılaştırması

OnePlus 9’un sızdırılan teknik çizimlerine göre, akıllı telefonu üçlü bir arka kamera kurulumu, kavisli bir arka panel, OnePlus 8 ve OnePlus 8T’de bulunan 6,55 inç ekrandan daha büyük 120Hz ekran paneli bulunuyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir