Tarih:Aralık 2, 2023

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır – En İyi iPhone Yedekleme Aracı

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır - En İyi iPhone Yedekleme Aracı

AnyTrans nedir? iPhone telefonları sorunsuz bir şekilde nasıl aktarabilirsiniz? Eski iPhone ile yeni nesil iPhone arasında nasıl tam geçiş yapılır? İşte standart Apple sorunları tam olarak bunları ele alıyor. Bilindiği gibi Apple, kapalı sistemi ile yıllardır bazı kullanıcıların tepkisini çekti.

Yeni iPhone 12’yi yakın zamanda satın aldıysanız, AnyTrans, iPhone’unuzu verimli ve sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olabilecek bir iPhone yönetici yazılımıdır. AnyTrans iPhone yöneticisi, iPhone ile ilgili tüm gereksinimlerinizi tek bir çatı altına topluyor.

Verilerinizi eski iPhone / Android cihazınızdan yeni iPhone’unuza aktarmanız oldukça basit hale getiyor. Üstelik yedeklemeyi taşımanıza yardımcı olacak birçok güzel işlevi var.

AnyTrans vs iTunes: Eski iPhone / Android’inizdeki Verileri Yeni iPhone’a Taşıyın

1. Telefon Değiştirici özelliği

AnyTrans telefon değiştirici özelliği, eski bir iOS veya Android cihazdan yeni bir iPhone’a sorunsuz bir geçiş sunar. AnyTrans ile fotoğraflardan müziğe, mesajlara kadar her şeyi tek bir düğmeye tıklayarak taşıyabilirsiniz.

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır - En İyi iPhone Yedekleme Aracı

Hatta uygulamaları tek seferde yeni bir iPhone’a aktarabilir, böylece tüm uygulamaları tekrar indirirken tüketilecek bant genişliğinden tasarruf edebilirsiniz.

2. Sürükle ve Bırak Özelliği

AnyTrans’taki yerleşik aygıt yöneticisi, iPhone’unuzu zahmetsizce yönetmenizi sağlar. Verileri eski iPhone’unuzdan / yeni iPhone’a, yalnızca gerekli verileri sürükleyip bırakarak taşıyabilirsiniz.

Bu işlem, çok fazla teknik bilgi sahibi olmayan herkes tarafından yapılabilir.

3. İçeriği iTunes Arşivinden Taşıyın

AnyTrans yazılımının bir başka kullanışlı özelliği de, şarkı ve zil sesleri dahil iTunes arşivinizin içeriğini eski iPhone’unuzdan yeni iPhone 12’nize kolayca aktarabilmenizdir.

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır - En İyi iPhone Yedekleme Aracı

Şarkıları iPod’dan bilgisayara veya iTunes arşivine aktarabilirsiniz. Müziği mevcut şarkıları silmeden iPhone’a sürükleyin – bu, birden fazla bilgisayardan müzik ekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

AnyTrans: iPhone 12 için En İyi Yedekleme Aracı

Artık AnyTrans aygıt yöneticisini kullanarak fotoğrafları, müzikleri, mesajları, kişileri bilgisayarınıza kolayca aktarabilirsiniz. Böylece iTunes tarafından getirilen kısıtlamaları kaldırabilirsiniz. Çok amaçlı cihaz yöneticisi, iPhone’unuzda depolanan verilerin kontrolünü ellerinize verir. .

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır - En İyi iPhone Yedekleme Aracı

AnyTrans, iPhone’daki kişisel bilgilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Listenizi temiz tutmak için eski kişileri kadırabilir, yedekleme için notlar kaydedebilirsiniz. Üstelik Safari yer işaretlerini ve URL’lerini dışa aktarabilir ve böylece bilgisayarda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AnyTrans ile Gelen Ek Özellikler

AnyTrans, yeni iPhone 12’nize sorunsuz veri aktarımı ve yedeklemenin yanı sıra Zil sesi oluşturucu, Medya indirici, Uygulama indirici ve ekran yansıtma gibi yardımcı araçlar da sunar. Bu araçlarla iPhone 12’yi daha iyi yönetebilirsiniz.

AnyTrans Nedir ve Nasıl Kullanılır - En İyi iPhone Yedekleme Aracı

AnyTrans’ın zil sesi oluşturucu özelliği, yeni iPhone 12’nize yeni zil sesleri eklemenin en kolay yoludur. 1000’den fazla siteden müzik ve videoları yeni iPhone’unuza veya PC’nize son derece kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca, iCloud verilerinizi ve dosyalarınızı daha kolay ve güvenli bir şekilde yönetmenize ve aktarmanıza olanak tanıyan bir özellik vardır.

AnyTrans resmi sitesi

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir