Tarih:Mayıs 25, 2024

One UI 3.0 Beta Alacak Telefon Listesi Genişledi

One UI 3.0 Beta Alacak Telefon Listesi Genişledi

Samsung, One UI 3.0 Beta alacak telefon listesini genişletiyor. Birçok kullanıcının isteği üzerine One UI 3.0 genel beta programını 2019’un amiral gemileri ve Galaxy katlanabilir cihazlarına da eklemesi sağlandı.

Samsung’a göre, yakında toplam sekiz cihaz One UI 3.0 beta sürümünü indirmeye uygun olacak. Cihazların arasında geçtiğimiz yılın amiral gemisi telefonları daha çok yer kaplıyor. Yeni arayüzün sadece amiral gemisi telefonlarına gelmesi, biraz dikkat çekicidir. Çünkü şirket orta segment cihazlarının daha uygun fiyatlı olmasına rağmen, sınırlandırmayı premiuma çekiyor.

One UI 3.0 Beta Alacak Telefonlar

  • Samsung Galaxy S10
  • Samsung Galaxy S10 5G
  • Samsung Galaxy S10e
  • Samsung Galaxy S10 Plus
  • Samsung Galaxy Note 10
  • Samsung Galaxy Note 10 Plus
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G
  • Samsung Galaxy Z Fold 2 5G

Samsung, topluluk gönderisinde belirli bir gönderim tarihini paylaşmadı. Ancak One UI 3 güncellemelerini 2020 amiral gemilerine sunma hızı göz önüne alındığında, güncellemenin sadece birkaç gün içinde geleceğini varsaymak mantıklı oluyor.

One UI 3.0 Beta Alacak Telefon Listesi Genişledi

Samsung Galaxy S20 cihazları için OneUI 3.0 genel beta sürümü ilk olarak Güney Kore’ye geldi. Bu nedenle Samsung’un sırasıyla 2019 amiral gemisi akıllı telefonlarından ilerleyerek devam etmesi oldukça ideal.

Samsung One UI 3.0 Nedir

Samsung’un One UI 3, özel Android görünümünün bir sonraki büyük güncellemesidir. Güncelleme en son çıkan Android 11 tabanına dayanıyor. One UI 3.0 ile yenilenmiş bir bildirim paneli, kullanıcı arayüzündeki iyileştirmeler, Kilit ekranı ve Her Zaman Açık Ekran, yeni Android 11 özellikleri ve çok daha fazlası gibi büyük yeni özellikler ve geliştirmelerle birlikte geliyor.

Yeni 3.0 beta güncellemesi, Samsung Galaxy cihazınız için kullanıma sunulduğunda, Samsung Members uygulaması aracılığıyla One UI 3 beta programına kaydolabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir