Tarih:Nisan 20, 2024

Nothing Phone (1) Özellikleri ve İlk Görünümü Ortaya Çıktı

Akıllı telefon piyasasına Nothing Phone (1) isimli yeni bir üye katılıyor. İşte telefonun ilk görünümü...

Nothing Phone (1) Özellikleri ve İlk Görünümü Ortaya Çıktı

Merakla beklenen Nothing Phone (1) telefonunun ilk çizimleri, şirket tarafından Instagram’da resmi olarak yayınlandı. Üstelik nasıl bir telefon olacağı da ilk defa ortaya çıkmış oldu. Yayınlanan görünüm ile yeni akıllı telefondan bekleyebileceğimiz tasarım ve teknik özellikler kısmen belirlendi.

Kullanıcılar TWS gibi şeffaf bir tasarım bekliyordu, ancak Nothing Phone (1) telefonunun yarı şeffaf bir tasarımı ile ortaya çıkması, benzersiz bir tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Şirket, şimdilik telefonun sadece arka panelini ortaya çıkardı. Resimde de görüldüğü gibi telefonun arka panelde çift kamera kurulumu bulunuyor.

Yayınlanan beyaz arka panel tasarımında ayrıca, en yeni Apple akıllı telefonlardaki MagSafe’den esinlenilmiş gibi görünen kamera kurulumuna bitişik bir flaş ve büyük bir daire var. Özelliklere gelince, yalnızca Nothing Phone (1) cihazının Qualcomm Snapdragon yonga seti ile donatılacağını biliyoruz.

Geri kalan akıllı telefon özellikleri hala ortaya çıkmadı. Bunun için 12 Temmuz’daki resmi lansman etkinliğine kadar beklememiz gerekiyor. Daha önceki bazı sızıntılar, cihazın 6.55 İnç FHD OLED panel ve 90Hz yenileme hızı ile geleceğini öne sürmüştü. Ayrıca Nothing telefonunun birincil kamerasının 50MP lense sahip olacağı, ön kameranın ise 32MP olacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir