Xiaomi Band 7 Avrupa Fiyatı Sızdırıldı
Xiaomi Band 7 Avrupa Fiyatı Sızdırıldı
Teknoloji

Xiaomi Band 7 Avrupa Fiyatı Sızdırıldı

Xiaomi yakın bir zamanda Avrypa’da en son ki fitness bilekliği Xiaomi Band 7‘yi tanıtacak. Bu gün ise SnoopyTech adında bir teknoloji sitesi, Xiaomi Band 7 Avrupa fiyatı ile bir yazı yayınladı. Kaynağa göre bileklik 50 ila 60 Euro arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Önceki model ile karşılaştırıldığında fiyatından dolayı, daha yüksek özellikleri barındırması gerekiyor.

Xiaomi Band 7 özellikleri arasında 192 x 490 piksel ekran çözünürlüğü, 326 PPI piksel yoğunluğu ve 500nit üst parlaklığı bulunan 1,62 inç AMOLED ekrana sahip. AlwaysOnDisplay özelliği bulunan bileklik, MIUI 13’te bulunana benzer dinamik Mars duvar kağıdı ile geliyor. Tasarım açısından Mi band 6’ya neredeyse benzerdir.

Sadece 13,5 gram ağırlığında olan Xiaomi Mi Band 7, Xiao AI asistanı ile gelecek. Etkinlik izleme, veri analizi ve çok yönlü spor takibi için bir sürü özellik taşıyor. Üstelik dört profesyonel spor modu desteği de dahil olmak üzere 120 spor modunu desteklemektedir. Ayrıca tüm gün kan oksijen izleme desteği de vardır ve kandaki oksijen seviyeleri %90’ın altına düştüğünde kullanıcıyı uyarır.

Ayrıca bkz: Xiaomi Mi 11X Ve Mi 11X Pro Özellikleri

Bunların dışında cihaz, bir kalp atış hızı izleyicisi ve uyku solunum kalitesi, REM ve şekerleme süresi kalitesi gibi verileri sağlayabilen uyku izleyicisi ile birlikte geliyor. Ayrıca stres izleme, Kadın sağlığı izleme ve PAI sunuyor. Fitness takipçisi, tek bir şarjla 15 güne kadar kullanım kapasitesine sahip büyük bir 180mAh bataryaya sahip. Ayrıca yoğun kullanımda yaklaşık 9 gün dayandığı iddia ediliyor ve önceki modellere benzer şekilde manyetik şarj cihazı kullanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir