Tarih:Aralık 2, 2023

Motorola Nio Amiral Gemisi Geliyor – Ama 105Hz Ekranı Var

Motorola Nio Amiral Gemisi Geliyor - Ama 105Hz Ekranı Var

Motorola Nio hangi özelliklere sahip? Çıkış tarihi ne zaman olacak? İşte detaylar. Kısa süre önce bir Alman yayını, Motorola’nın 2021 yılının ilk amiral gemisini yılın ilk yarısında piyasaya süreceğini açıkladı. Cihazın kod adı “Nio” ve nihai pazarlama adı henüz ortaya çıkmadı.

Bugün ortaya çıkan telefonun ekran özellikleri sayfasında Motorola Nio’nun 105Hz’lik alışılmadık bir yenileme oranını destekleyebileceği ileri sürüldü. Kaynak ise popüler yazılımcı sitesi olan XDA Developers’da çalışan birisinin tweeti.

Peki bu amiral gemisinin rakipleri ne üzerine çalışıyor? Onlara da bir göz atalım. ROG Phone 3 adlı akıllı oyun telefonunu tanıtmadan önce ASUS, 160Hz yenileme hızı modunu test ediyor. Bununla birlikte, son cihaz 144Hz yenileme hızı desteğiyle geldi.

Kaynak, Lenovo‘nun sahip olduğu markanın Motorola Nio için 105Hz’lik varsayılan en yüksek yenileme hızını test ettiğini açıkladı. Motorola hayranları şirketin, ASUS’un ROG Phone 3’te yaptığı gibi daha yüksek bir yenileme oranını test edebileceğini düşünüyordu.

Motorola Nio’nun ekranı 1080 x 2520 piksellik Full HD + çözünürlük ile desteklenecek. Ekranın boyutu bilinmemekle birlikte, öne bakan çift kameraları için delikli bir kesime sahip olduğu ortaya çıktı. Telefonun çift selfie kamera sistemi, 16 megapiksellik bir ana kameraya ve 8 megapiksellik bir ikinci lense sahip.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir