Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?
Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?
İpuçları

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

Instagram otomatik DM özelliği birçok kişinin işine yarayacak. Bu makalemiz de Instagram üzerinden yeni takipçilere otomatik DM göndermenizi sağlayan web hizmetini anlatacağız. Her yeni bir kullanıcı sizi takip ettiğinde otomatik DM göndermek her zaman iyi bir fikirdir.

Aşağıdaki araçları kullanarak “Takip ettiğiniz için teşekkür ederim!” gibi bir mesaj atabilirsiniz. Kendinizi ve ürününüzü tanıtmak, takipçilerle daha iyi bir bağlantı kurmak için iyi bir yoldur. Nasıl yapılır için oluşturduğumuz bu ipucu sayesinde her şey bir tık kadar yakınınızda.

Ancak bu mesajları manuel olarak göndermek sıkıcı bir iştir. Bu nedenle, hoş geldiniz mesajları oluşturabileceğiniz ve herhangi biri sizi Instagram’da takip ettiğinde otomatik olarak gönderebileceğiniz bir web servisini paylaşacağız.

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

Not: Otomatik DM özelliğini kullanarak ser bir şekilde bir şeyler tanıtmak veya satmak önerilmez. Bunu yaparsanız, kullanıcıların çoğu sizi spam olarak kabul eder ve Instagram’dan ceza yemenize neden olabilir. 

Instagram Üzerinden Otomatik DM Gönderme

Otomatik DM Gönderme Programı: Zen-Promo

Zen-Promo, otomatik DM göndermek için bir Instagram otomasyon aracıdır. Yeni takipçilerinize hoş geldiniz veya tanıtım mesajlarını otomatik olarak göndermenizi sağlar. Ücretli bir servis olmasına rağmen, Kredi Kartına gerek duymadan 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahip olabilirsiniz.

Zen-Promo

Yukarıdaki ikonu tıklayarak ücretsiz denemenize başlayabilirsiniz. Şimdi Zen-Promo’nun otomatik DM özelliğini nasıl kullanacağınızı görelim.

Not: Pro modu durumunda arayüz biraz farklı olacaktır. Burada, Pro modu devre dışı bırakılmış ekran görüntülerini burada kullandık.

  1. Kaydolduktan sonra, otomatik olarak cevap vermek istediğiniz Instagram hesabını eklemenizi isteyecektir. İstediğiniz Instagram hesap bilgilerini girmeniz ve Add butonuna tıklamanız gerekiyor. 

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

  1. Eklendikten sonra, hesabınız panonuzun sol tarafında gösterilecektir. Gösterge panelinin alt kısmında, Autodirect seçeneğini görürsünüz, başlangıçta kilitlidir. Etkinleştirmek için, önce gönderilecek mesajları eklemeniz gerekir. Bunu yapmak için, ekran görüntüsünde gösterildiği gibi Ayarlar dişli simgesine tıklayın. 

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

  1. Daha sonra sayfanın altındaki Auto DM sekmesine tıklayın. Sayfanın sağ alt köşesinde bulunuyor.

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

  1. Burada yeni takipçilerinize gönderilmesini istediğiniz mesajları ekleme seçeneğini göreceksiniz. Mesajınızı yazın ve ardından ADD butonuna tıklayın.

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

Yeni takipçilere rastgele gönderilecek olan 500 kelimeye kadar 20 farklı mesaj ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, takipçilerin sayısı, gönderilerin sayısı ve diğerleri gibi otomatik DM’yi alacak yeni takipçiler için Filtre‘yi de ayarlayabilirsiniz.

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

  1. Tüm ayarlarınız bittiyse, artık ayarları kaydedebilirsiniz. Bunu yapmak için Save Setting butonuna tıklayabilirsiniz.

Instagram Otomatik DM Nasıl Atılır?

  1. Bu sizi Zen-Promo’nun ana panosuna götürecektir. Şimdi, etkinleştirmek için Autodirect anahtarını değiştirin. Bununla yeni takipçilerinize mesaj göndermeye başlayacaktır.

Tüm yapmanız gereken şeyler sadece bu kadar. Aklınızda farklı fikirler varsa, aşağıya yorum yapmayı unutmayın!

Ayrıca bkz: Aynı WhatsApp Hesabı İki Farklı Telefonda Nasıl Kullanılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir