Tarih:Mayıs 25, 2024

Fujifilm Instax Mini 40 Kamera Satışa Sunuldu

Fujifilm Instax Mini 40 kamera, Instax Mini Contact Sheet Instant film ile birlikte piyasaya sürüldü...

Fujifilm Instax Mini 40 Kamera Satışa Sunuldu

Japon kamera üreticisi Fujifilm tarafından eski ihtişamlı günleri yeniden canlandırmak amacıyla eski modellere ek olarak Fujifilm Instax Mini 40 kamera satışa sunuldu. Fujifilm, bu yeni ürünlerle birinci nesil kameralarının klasik doğasını ve hissini yeniden yaratmayı umuyor.

Instax Mini 40 kamera, dijital kameraların ortaya çıkmasından önce tasarlanmış zaman kavramı bulunmayan anlık kameradır. Fujifilm’in Kuzey Amerika yöneticisi Manny Almeida’ya göre, avuç içine sığabilen ve anlık fotoğraf meraklılarına hitap edebilen taşınabilir bir kamera olarak ön plana çıkmaktadır.

Instax Mini 40 kamera tasarımı oldukça ilgi uyandırıcıdır. Kameranın gövdesi vurgulu gümüş dokunuşlarla çevrelenmiş ve kameranın genel kısmı ise yüksek kaliteli bir doku kaplaması ile kaplanmıştır. Fujifilm Instax Mini 40, kamera deklanşörü etkinken ortam ışığı seviyesini değiştiren otomatik bir pozlama özelliği de içerir.

Diğer birçok kameranın aksine Instax Mini 40 kamera, minimum yardımla yüksek kaliteli fotoğraflar üretebildiğinden, kapsamlı bir eğitim almadan yeni bir kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilir. Cihazda ayrıca, kullanıcının fotoğraflarını çekmek için etkinleştirilebilen bir selfie modu da vardır.

Ayrıca Bkz: En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Fujifilm Instax Mini 40 Kamera Satışa Sunuldu

Instax Mini 40 kamera ile bir araya gelen Kodak ve diğer bazı film üreticileri, klasik film fotoğrafçılığının güçlü bir yansıması olan Instax Mini Contact Sheet Instant filmini piyasaya sürdü. Fujifilm’in amacı, analog çağda geride kalan anlık fotoğrafları anımsatan bir ürün sunmaktı.

Ayrıca Bkz: En İyi Slow Motion Kamera Uygulamaları

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir