Tarih:Haziran 16, 2024

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

Sürekli artan sesli sohbet uygulamaları ile insanlarla iletişim oldukça hızlandı. En iyi ses değiştirme programları ile arkadaşlarınıza şaka yapmak ister misiniz? Dilerseniz farklı amaçlar için de bu programlardan yararlanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Discord en popüler VOIP programlarının başında geliyor. Burada yer alan ses değiştirme programları ile Discord üzerinden başka insanlara karşı sesinizi değiştirebilirsiniz. Çoklu platform desteği bulunan uygulamalar sayesinde Windows, Android, Mac OSX ve diğer birçok platformda sesinize farklılık katabilirsiniz.

Aşağıda yer alan listeden kendinize uygun olanları şeçebilirsiniz. Ayrıca hemen göz atma kısmında hangi programın hangi platformlarda çalıştığına yakından bakabilirsiniz.

2020 Yılının En İyi Ses Değiştirme Programları

ProgramDesteklenen Platformlar
VoicemodWindows
MorphVOXWindows (Ücretsiz), Mac (Ücretli)
ClownFishWindows
VoxalWindows, Mac OSX
RoboVoxAndroid and iOS

1. Voicemod

Voicemod, en iyi ses değiştirme programları arasında ücretsiz olarak en iyilerden biridir. Bu ses değiştirici uygulaması, bir robotun, bilim kurgu filmlerindeki karakterlerin ve 80’den fazla diğer ses ve efektin sesini almanızı sağlar ki bu harika.

Voicemod’u daha şaşırtıcı kılan şey, Discord’un yanı sıra, bu ücretsiz ses değiştiricinin PUBG, Valorant, Apex Legends ve daha pek çok çevrimiçi oyunla uyumlu olmasıdır. Bunun dışında Voicemod Skype, VR Chat ve Second Life’ı da kullanabilirsiniz. Yani, birçok seçenek var.

Merak ediyorsanız, Voicemod’u Windows 7, 8, 8.1 ve 10’da kullanabilirsiniz. Tabi ki şirket, uygulamayı Linux ve Mac OSX ile de uyumlu hale getirmeyi planlıyor.

Voicemod indir

2. MorphVOX

2020’de en iyi ses değiştirici programlar söz konusu olduğunda, MorphVOX listede olmayı hak ediyor. Bu ses değiştiricinin en iyi yanı, kendi sesinizi dinlemesi ve ardından onu kişiliğinize uyacak şekilde değiştirmesidir ki bu oldukça harika bir özelliktir.

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

MorphVOX’u kullanarak sesinizi bir erkek, kadın veya çocuk gibi ses çıkaracak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca çok düşük bant genişliği kullanır ve aynı zamanda CPU’nuza minimum yük getirir. MorphVOX, premium özelliklerin olmadığı ücretsiz bir Windows deneme sürümü sunar.

MorphVOX indir

3. ClownFish

Clownfish, kullanımı tamamen ücretsiz olan en iyi ses değiştirici uygulamalarından biridir. Clownfish’i yüklemek ve kullanmak için kaydolmanız veya bir hesap oluşturmanız bile gerekmiyor.

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

En iyi ses değiştirici programlardan birisi olan ClownFish, sisteme yükleniyor. Mikrofon kullanan diğer VoIP platformlarına ve çevrimiçi oyunlara karşı uyumludur. Ücretsiz ses değiştirici Alien, Atari, Fast Mutation, vb. dahil olmak üzere birçok ses şekli sunar.

ClownFish indir

4. Voxal

Voxal, diğer ses değiştiricilerinden farklıdır. Bunun nedeni Voxal’ın mevcut olan ses dosyalarına efektler uygulamanıza izin vermesidir. Mevcut olan ses dosyalarının yanı sıra gerçek zamanlı olarak uzaylı, robotik veya başka herhangi bir ses efekti uygulayabilirsiniz.

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

Bunun dışında kullanıcılar sınırsız özel ses efektleri oluşturabilir. Voxal’ı PUBG, Apex Legends, Warzone gibi çevrimiçi oyunların yanı sıra neredeyse tüm VoIP platformlarında kullanabilirsiniz.

Voxal indir

5. RoboVox

Android veya iOS için bir ses değiştirici program arıyorsanız, RoboVox sizin için mükemmel bir seçenektir. RoboVox , 32 farklı sesle birlikte gelir ve size arkadaşlarınızı korkutmak için fazlasıyla seçenek sunar.

En İyi Ses Değiştirme Programları 2020

Dahası bu ses değiştirici uygulama, değiştirilmiş sesinizi otomatik olarak tekrarlayan bir papağan özelliği ile birlikte gelir. Bunun dışında sesinizi kaydedebilir ve arkadaşlarınıza göndermek için ses efektleri uygulayabilirsiniz. Veya mikrofonlarınızı kullanarak gerçek zamanlı olarak ses efektlerini kullanabilirsiniz.

 RoboVox  indir

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir