Tarih:Haziran 14, 2024

Cyberpunk 2077 Düzeltme Yaması İlk Olarak Konsollara Geliyor

Cyberpunk 2077'nin hata düzeltmeleri için yapılan ilk büyük güncelleme Ocak ayında yayınlanacak. Ancak küçült düzeltme yamaları bu haftadan itibaren başlayacak....

Cyberpunk 2077 Düzeltme Yaması İlk Olarak Konsollara Geliyor

Cyberpunk 2077 bir haftadan kısa bir sürede popüler olmayı başardı. Ancak oyun konsol üzerinden oynandığında birçok hata ortaya çıkardığı için bazı ciddi eleştiriler aldı. En büyük sorun ise Cyberpunk 2077 grafik sorunları oldu.

Ciddi eleştirilere yanıt veren yapımcısı CD Projekt Red, en korkunç sorunlardan bazılarını ortadan kaldırmak için bir düzeltme yayınlayacağını bildirdi. Tabi ki şirket hatasının farkında. Bu yüzden tam olarak bütün platformlarda detaylı bir şekilde test etmediği için özür diledi.

Yeni yayınladığı bildiride, Cyberpunk 2077’yi yeni nesil bilgisayar sürümleriyle aynı seviyeye getirmek için başka bir güncelleme yayınlayacağının da yolunu açtı. Oyuncular önümüzdeki aylarda bir dizi güncelleme alabilir.

İlk güncelleme yedi gün içinde kullanıma sunulacak ve daha küçük sürümler de büyük olasılıkla takip edecek. CDPR, Patch# 1 olarak adlandırdığı yamayı Ocak’ta ve ardından Şubat’ta Patch# 2 yayınlayacak. Şirket, bunların “oyuncuların son nesil konsollarda karşılaştığı en önemli sorunları çözeceğini” söylüyor

Ayrıca bkz: En İyi Korku Oyunları 2020

Oyunun hatalı olmasından ötürü hem Sony hem de Microsoft, Cyberpunk 2077 sahiplerinin oyunları iade etmelerine izin vermeye başlamıştı. CDPR bunu kabul etti ve oyuncuların ilgili PlayStation ve Xbox mağazalarında paralarını geri alabileceklerini duyurdu.

En iyi oyun listeleri için tıklayınız.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir