Tarih:Haziran 16, 2024

Aynı Anda Birden Fazla Fotoğrafa Filigran Ekleme

Birden fazla fotoğrafa aynı anda filigran eklemek ister misiniz? İşlem oldukça basit. Aşağıdaki yönergeleri izleyin yeter....

Aynı Anda Birden Fazla Fotoğrafa Filigran Ekleme

Aynı anda birden fazla fotoğrafa filigran ekleme nasıl yapılır? Filigran çalışmalarınız için ne kadar önemli? Kısacası Filigranın önemi ve aynı anda birden fazla fotoğrafa filigran nasıl ekleyeceksiniz? Sizler için oluşturduğumuz bu rehber ile bunun üstesinden kolaylıkla geleceksiniz.

Gün geçtikçe insanlar sürekli dijitale yöneliyor. Bu da beraberinde çalışmanızın kopyalanma ihtimalini artıyor. Çok fazla uğraşıyorsunuz ve birisi geliyor, sizin çalışmalarınızı kopyalayıp götürüyor. Bu tür durumlarda filigranı kullanmaktan başka seçeneğiniz yok.

Fotoğrafınızda veya videonuzda özelleştirilmiş bir filigran kullanırken, yalnızca içeriğinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda kanalınızın veya hesabınızın reklamını da yaparsınız. Yani bir taşla iki kuş vurmak gibi. Ama hala bir sorun önünüzde duruyor. Filigran içeriğinizi kaydetmenize yardımcı olsa da, fotoğrafları tek tek filigran haline getirmek bazen çok zor olabiliyor.

Eğer bu işin günlük yapılması gerekiyorsa, sürekli olarak bir çözüm yolu aramak zorunda kalacaksınız. Bu yüzden, burada sizinle aynı anda birden fazla fotoğrafı filigran etmenize yardımcı olacak bazı harika uygulamaları paylaşacağız.

Tek Seferde Birden Fazla Fotoğrafa Filigran Ekleme

Online Ücretsiz Filigran Ekleme

Çoğu kişi fotoğraflarının ve videolarının düzenleme işini bilgisayarlarda yapmayı tercih ediyor. Öyleyse doğrudan bilgisayar yazılımını konu alalım. Bunun için WaterMarquee web sitesini kullanacağız.

WaterMarquee, ek özelliklere sahip ücretli bir araç olsa da, ücretsiz sürümde birden fazla fotoğraf filigran yapma görevi de gerçekleştirilebilir.

  1. Bilgisayarınızın web tarayıcısını kullanarak WaterMarquee web sitesini açın.
  2. Yazılımın ana sayfasında, Start Watermaking for Free seçeneğine tıklayın.
Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Filigran Yapılır
  1. Şimdi, Select Photos to Watermark seçeneğine tıklayarak filigran eklemek istediğiniz fotoğrafları seçin. Ayrıca istediğiniz fotoğrafları sürükleyip bırakabilirsiniz.
Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Filigran Yapılır
  1. Bundan sonra, fotoğraflarınıza toplu olarak filigran eklemek için ekranın altındaki Add Logo seçeneğine tıklayın.
Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Filigran Yapılır
  1. İstediğiniz filigranı seçtikten sonra ana fotoğraf üzerinde doğrudan göreceksiniz. Filigranın Boyutunu ve Opaklığını ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

Logo Settings verilen UNLINK seçeneğine tıklarsanız, mevcut fotoğrafta yaptığınız değişiklikler diğer fotoğraflarda etkili olmayacaktır. Link’e tıkladığınızda mevcut fotoğrafta yaptığınız değişiklikler diğer fotoğraflarda da yer alacaktır.

Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Filigran Yapılır

Son olarak bütün dosyalarınızı çevrimiçi olarak doğrudan bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Bu sayadece aynı anda birden fazla fotoğrafa filigran eklemiş olacaksınız.

Aynı Anda Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Filigran Yapılır

Tüm yapmanız gerekenler bunlar idi. Daha fazla ipucu için İpuçları kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca yapmakta zorlandığınız başka durum olursa lütfen yorum bırakınız.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir