Tarih:Mayıs 25, 2024

Apple iPhone 12 Serisi Çıkış Tarihi Ertelendi Mi

Apple iPhone 12 Serisi Çıkış Tarihi Ertelendi Mi

Apple iPhone 12 serisi çıkış tarihi konusunda yeni haberler mevcut. Yeni amiral gemisinin yakın zamanda piyasaya sürüleceği iddiaları ile birlikte yeni raporlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Son raporlara göre iPhone 12 serisi çıkış tarihi Kasım 2020’ye kadar ertelenebilir.

Macotakara’dan gelen yeni bir rapora göre, 5G iPhone 12 serisinin lansmanı Kasım ayına kadar ertelenebilir. Raporda, devam eden Coronavirus pandemisi nedeniyle iPhone 12 duyurusunun Ekim ayının ikinci yarısına erteleneceği iddia edildi.

Diğer bir deyişle iPhone 12 serisinin 4G LTE sürümleri Ekim ortasında piyasaya sürülürken, 5G çeşitleri Kasım ayında piyasaya sürülecek.

Yine de bu, doğrulanmamış bir rapordur, bu yüzden tam onay sayılması doğru değil. Ayrıca rapor daha önceki birçok rapora karşı Apple’ın bu yıl LTE sürümünü tanıtmayacağını gösteriyor.

Çıkış tarihi söylentilerine ek olarak Apple 12 serisi batarya özellikleri de gün sızdırıldı. Twitter’daki yeni bir yayın, iPhone 12 Pro’nun batarya kapasitesini ortaya çıkardı. Tweete göre iPhone 12 Pro, Güney Kore’nin SafetyKorea ajansının veritabanında keşfedildiği iddia edilen 2.775mAh’lik bir pil paketi ile güçlendirilecek.

Ayrıca bkz: En İyi Xiaomi Telefonlar 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir