Apple iPad Klavye Parlaklığı Yenileniyor
Apple iPad Klavye Parlaklığı Yenileniyor
Tablet

Apple iPad Klavye Parlaklığı Yenileniyor

Apple, 2020 yılını değişikliklere ayırmış gibi görünüyor. 9to5Mac tarafından analiz edilen yeni koda göre Apple, iPad klavye parlaklığı üzerinde değişiklik yapıyor. Standart parlaklığı değiştirmeyi kolaylaştıracak bir yol üzerinde çalışıyor. iPadOS 13.5.5 c-güncellemesinin beta sürümünün çeşitli yenilikler içerdiği söyleniyor.

İlk söylentilere göre klavye arka aydınlatmasının ve iPad’in ekranının parlaklığını değiştirebilecek klavye kısayollarını içerdiğini iddia ediyor. Apple’ın yeni iPad Pro-Magic Keyboard pek çok açıdan iPad kullanıcıları için harika bir harici klavye olarak geldi.

Ancak şirketin iPad klavye üzerindeki değişiklik, beraberinde sistemsel değişiklikleri de getiriyor. Büyük değişiklikler büyük büyük ödünleri içeriyor. Örneğin iPad klavye parlaklığı değiştirmek için, şu anda Ayarlar uygulamasında birden fazla seçeneğin olduğunu göreceksiniz.

Apple iPad Klavye Parlaklığı Yenileniyor

9to5Mac, bu beta yazılımındaki klavye kısayollarını gerçekten kullanamamıştır. Bu nedenle iPadOS 13 veya hatta 14‘ün sonraki bir sürümüne kadar gönderilmemeleri mümkündür. Tabi ki teknoloji üreticileri, bu şekilde söylentileri ve çeşitli örnekleri yayınlarayak daha çok merak uyandırıyor.

Klavye ışında değişikliğin yer alması muhtemelen birçok kullanıcının işine yarayacak. Ekrana hiç dokunmadan, bilgisayarlarda olduğu gibi çeşitli işlemleri kolaylıkla sergileyebiliyor. Ayrıca şirket yeniliklerini her yıl yaz aylarının sonlarına doğru yayınlıyor. Kısa bir süre daha bekleyip, tam olarak detayların neler olacağını görebiliriz. Apple iPad klavye parlaklığı hakkında daha fazla haber ve yenilik duymak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Daha fazla Tablet Haberleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir