WhatsApp Sticker Oluşturma Programı
WhatsApp Sticker Oluşturma Programı
İpuçları

WhatsApp Sticker Oluşturma Programı

Kendi stickerlarınızı oluşturmak istemez misiniz?WhatsApp sticker oluşturma programı ile bunu yapmanız oldukça kolay. “Bir resim bin kelimeye bedeldir.” Apsisx.Com ailesinin bu tabiri, bu popüler ifade muhtemelen bugün emojilerin önemini açıklamanın en iyi yoludur. Bazen bu küçük minik simgeler duygularımızı uzun ve zorlu metin mesajlarından daha iyi iletebilir.

Bu emojileri kullanan çeşitli popüler platformlar arasında, WhatsApp bir buçuk milyardan fazla bir kullanıcı tabanına sahip olduğu için muhtemelen en üst konumda. Ancak bu büyük sayılar, uygulamanın daha fazla genişletmenin yollarını aramasını engellemez.

WhatsApp’ın sahibi Facebook, kullanıcı tabanını artırmak istiyor. Aynı zamanda kullanıcıların uygulamada sohbet etmek için daha fazla zaman harcamasını istiyor. Bu, son zamanlarda Sticker özelliğini başlatmasının nedenlerinden biri.

WhatsApp Sticker Oluşturma Programı

WhatsApp Sticker oluşturma progragmı kullanıcıların sohbetlerinde daha iyi ve daha eğlenceli bir şekilde kendilerini ifade etmeleri için sohbetlerinde çıkartmalar göndermelerini sağlayan yeni bir özellik. WhatsApp, kullanıcılar için 12 çıkartma paketi hazırladı, ancak üçüncü taraf çıkartmalarını da destekliyor.

Not: WhatsApp’ınızın Sticker özelliğini desteklemesi gerekir. Bir çıkartma paketinde en fazla 30 çıkartma ekleyebilirsiniz, ancak tüm çıkartmaların tek bir seferde eklenmesi gerektiğini unutmayın, çünkü paketi WhatsApp’ta yayınladıktan sonra düzenlenemez. Şimdi bu özel etiketleri nasıl oluşturacağınıza bakın, şu adımları izleyin:

WhatsApp Sticker Oluşturma Rehberi

  • Play Store’a gidin ve ‘Sticker Maker for WhatsApp‘ uygulamasını indirin. 
  • Uygulamayı açın ve ” Create a new sticker” seçeneğine dokunun.
  • Oluşturmak istediğiniz Sticker paketinin ismini ve yazarın adını girin.
  • Çıkartma paketini açın ve tepsi simgesine dokunun. Galeriden fotoğraf seçebilir veya yenisini çekebilirsiniz.
  • Sticker oluşturmak istediğiniz resmin etrafını çizin ve fotoğrafı kırpın.
  • Çıkartmayı kaydedin ve pakete en fazla 30 çıkartma ekleyin. İşlem tamamlandıktan sonra  Publish Sticker Pack seçeneğine dokunun ve yayınlamak için onaylayın. Çıkartmanız çıkartma paketinize eklenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir