Tarih:Nisan 20, 2024

WhatsApp Sohbetleri Telegrama Nasıl Aktarılır

Yeni Telegram güncellemesi ile WhatsApp sohbetlerini Telegrama kolaylıkla aktarabilirsiniz...

WhatsApp Sohbetleri Telegrama Nasıl Aktarılır

Artık WhatsApp sohbetleri Telegrama nasıl aktarılır diye düşünmenize gerek kalmadı. Telegram, Android ve iOS uygulamalarına yeni bir güncelleme yayınlayarak sürümü 7.4.0‘a yükseltti. Güncellemede, Telegram Whatsapp sohbetlerini içe aktarmanın bir yolunu sundu.

Ayrıca güncelleme ile gelen yenilikler arasında daha fazla sohbet silme seçeneği, sesli sohbetler için birkaç iyileştirme ve Android’deki bazı yeni uygulama animasyonlarını ekliyor.

WhatsApp’tan gelen büyük bir kullanıcı akışı ile Telegram, WhatsApp ve Line gibi hem bireysel hem de grup sohbetleri içe aktarma özelliğini uygun bir şekilde ekledi.

WhatsApp Sohbetlerini Telegrama Aktarma

Yöntem oldukça basit. Aşağıdaki görünümlerin İngilizce olmasına bakmayın. Mantık aynı. WhatsApp sohbetleri Telegrama nasıl aktarılır sorusunu cevabı, sadece aşağıdaki adım kadar basit.

WhatsApp Sohbetleri Telegrama Nasıl Aktarılır

Sadece belirli bir sohbeti açın, seçeneklerden “Sohbeti Dışa Aktar” ı seçin ve Telegram’ı seçin.

Telegram zaten her iki taraftan, yani gönderen ve alıcıdan bireysel sohbetleri silme yeteneğine sahiptir. Şimdi güncellemeyle, bu yeteneği gizli sohbetlere, gruplara ve arama geçmişine eklediler.

WhatsApp Sohbetleri Telegrama Nasıl Aktarılır

Sesli Sohbetler, bireysel katılımcılar için ses düzeyini ayarlama özelliğine artık sahip. Uygulamanın yerleşik ses oynatıcısı için gelen ses dosyalarını ileri geri alabileceksiniz.

WhatsApp Sohbetleri Telegrama Nasıl Aktarılır

Her zaman olduğu gibi, Telegram Android’in kullanıcı arayüzünde iletilen mesaj uyarıları, simge animasyonlarını indirme vb. gibi birçok yeni animasyonu var. Artık ünlü kişileri veya kuruluşları taklit eden sahte kanalları veya grupları bildirme seçeneği de var.

Telegram 7.4.0’ı Play Store ve App Store‘dan yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir