Tarih:Haziran 14, 2024

Tesla Boombox Nedir ve Nasıl Kullanılır

Tesla'nın yeni Boombox özelliği aracın dışarısında da müzik oynatmanıza izin verecek. Peki bu özellik nasıl kullanılacak? Hangi arabalar destekliyor? Sizler için kısa bir ipucu oluşturduk...

Tesla Boombox Nedir ve Nasıl Kullanılır

Tesla Boombox nedir ve nasıl kullanılır diye aratanlardansanız, doğru yerdesiniz. Tesla dün Noel vesilesiyle yeni bir güncelleme yayınladı. Ayrıca hayranlar arasında heyecan yaratan yeni Tesla Boombox özelliğini de tanıttı.

Çoğu Tesla hayranı Boombox özellikleri hakkında bilgi sahibi. Peki normal bir kullanıcı bunu nasıl kullanacak? Bugün ipucumuzda bu özelliğe ışık tutacağız. Muhtemelen Tesla Boombox özellikleri hakkında bilgi edindikten sonra bende kullanmak istiyorum diyeceksiniz.

Daha fazla ipucu için İpuçları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tesla Boombox Nedir?

Tesla boombox özelliği veya boombox modu, kullanıcıların arabanın dışında dahili harici hoparlörler aracılığıyla ses yayınlamasını sağlar. Tesla, arabanızı müzik setine çevirin ve park halindeyken bir medya oynatıcı aracılığıyla kalabalığı eğlendirin diye reklamını yapıyor.

Tesla Boombox Nedir ve Nasıl Kullanılır

Açılır menüden bir ses seçebilirsiniz veya bir USB aracılığıyla müzik yükleyebilirsiniz. Üstelik beş taneye kadar ses modu arasından seçim yapmanız mümkün.

Tesla Boombox Nasıl Kullanılır?

Boombox modunu kullanmak çok kolaydır, aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  1. İlk önce, Tesla ekranınızın alt çubuğunda bulunan Uygulama Başlatıcı simgesine dokunun.
  2. Bundan sonra, Toybox seçeneğine dokunun.
  3. Toybox klasörünün altında, boombox modunu etkinleştirme seçeneğini göreceksiniz.
  4. Boombox seçeneğini seçin ve istediğiniz müziği oynatın.

Ayrıca bkz: Elektrikli Ve Hibrit Araba Arasındaki Farklar

Boombox Kullanım Alanları

Daha önce de belirtildiği gibi, boombox modu, elektrikli otomobilinizin harici olarak ses üretmesine izin veriyor ve dahili bir dış hoparlör gerektirir. Kısacası Tesla’nın 1 Eylül 2019’dan sonra ürettiği arabalarda yerleşik bir hoparlör bulunduğu için bu arabalarda kullanılabiliyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir