Tarih:Haziran 16, 2024

Samsung Galaxy Chromebook 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

549 dolarlık fiyat etiketine sahip yeni Samsung Galaxy Chromebook 2 tanıtıldı...

Samsung Galaxy Chromebook 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Söylentilerin ardından Samsung en yeni Galaxy Chromebook 2 bilgisayarını tanıttı. Samsung Galaxy Chromebook 2 özellikleri bakımından önceki sürüm ile karşılaştırıldığında oldukça dikkat çekici duruyor. Peki yeni Chromebook bize neler sunuyor hızlıca inceleyelim.

Samsung‘un Galaxy dizüstü bilgisayar serisi, son birkaç yıldır istikrarlı bir şekilde büyüyor ve aileye katılan en son ürün Galaxy Chromebook 2’dir. Bu 2’si 1 arada laptop, Chromebook’lar arasında bir ilk olan QLED FullHD dokunmatik ekrana sahiptir. 10. Intel Core i3 işlemci, 8 GB’a kadar RAM ve daha fazla seçenekler ile yapılandırılabiliyor.

Dizüstü bilgisayarda film izleyiciler, içerik oluşturucular, öğrenciler ve daha fazlası için parlak ve canlı bir izleme deneyimi sunan 13,3 inç QLED ekrana sahiptir. Ayrıca herhangi bir Universal Stylus Initiative‘i (USI) destekleyerek hızlıca not almak veya dijital sanat yapmak için idealdir.

Samsung Galaxy Chromebook 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Dizüstü bilgisayar, 10. Nesil Intel Core i3-10110U, 4 veya 8 GB RAM ile yapılandırılabilir, klavye aydınlatması mevcut. Hem Wi-Fi 6 hem de Bluetooth 5.0‘ı destekler.

Ayrıca bkz: En İyi Android Studio Alternatifi Programlar 2020

Samsung Galaxy Chromebook 2 Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Bir Chromebook olduğundan, Drive, Meet vb. gibi çeşitli Google hizmetleriyle entegrasyonlarla Chrome OS desteğine sahiptir. Galaxy Chromebook 2, Fiesta Kırmızısı ve Cıva Grisi renklerinde geliyor ve 549 dolarlık fiyatla satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir