Tarih:Mayıs 25, 2024

Oppo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Çıkış Tarihi Onaylandı

Oppo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Çıkış Tarihi Onaylandı

Oppo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri diğer adıyla Oppo AR gözlükleri, yeni konsept telefon ve AR uygulamaları ile birlikte 17 Kasım’da tanıtılacak. Şirket, Çin’de özel bir Oppo Inno Day 2020 etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlikte Oppo AR gözlüklerinin o zaman piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Yeni ürün için bir poster de yayınlandı. Normal görünümünün güneş gözlüğünden bir farkı yok. Oppo AR Gözlükleri, kullanıcılar için sürükleyici bir deneyim sağlamak için bir sürü sensör ile donatılacak.

Şirket, 17 Kasım’daki Inno Günü 2020 etkinliğinde Oppo AR Gözlüklerini tanıtacağını duyurmak için Weibo’ya gitti. Tanıtım posterinde gözlüklerin bir fotoğrafı var ve Oppo AR Gözlüklerinin güneş gözlüklerine benzediğini gösteriyor. Kenarların etrafında metal bir çerçeve ve çevredeki dikkat dağıtıcı unsurları engellemek için ek siyah perde çerçeveleri var.

Oppo Artırılmış Gerçeklik Gözlükleri Çıkış Tarihi Onaylandı

Şirketin reklamı ise neye sahip olacağımızı gösteriyor. 3 metre uzakta oturun ve 90 inç büyüklüğünde bir ekranın sürükleyici deneyiminin tadını çıkarın. Şirket, 17 Kasım’daki Oppo Inno Day 2020 etkinliğinde bir konsept telefonu da tanıtmayı planlıyor.

Telefonun kısmi bir görünümü de mevcut. Postere göre kavisli kenarlara sahip olduğu görülüyor. Kapaklı bir katlanabilir ekrana sahip katlanabilir bir telefon olabilir. Sonuç ne olursa olsun, bu yalnızca bir konsept telefon olacak ve ticari olarak piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

Diğer Teknoloji haberleri için tıklayınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir