Tarih:Nisan 20, 2024

iPad Mini ve AirPods 3 Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor

iPad Mini ve AirPods 3 Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor

Ming-Chi Kuo’nun son araştırmasına göre Apple, Mini-LED ekranlı ilk iPad’lerini ve AirPods 3 kulaklığını 2021’in ilk yarısında piyasaya sürebilir. Yatırımcılara yönelik araştırma notu, Kuo’nun önümüzdeki ürün döngüsü için Apple’ın önemli bir tedarik zinciri ortağı olacağını önerdiği Tayvan merkezli OEM Career Technology’e odaklanıyor.

Yeni iPad’ler ve AirPods 3’ün 2021’in başlarında seri üretime girmesi bekleniyor ve yılın ilk yarısında piyasaya sürülebilir. Yeni iPad Mini özellikleri ie biraz daha ilgi çekici duruyor. Fiyat bazından bu durum biraz daha uygun olarak sonuçlanabilir.

MacRumors tarafından hazırlanan bir rapora göre Kuo, Career Technology’nin 2021’in ilk yarısında seri üretime geçecek bir Mini-LED iPad üretimi ile ilgili bazı bileşenler için sipariş alacağını belirtiyor. Bu, yeni iPad’in piyasaya sürülmesi anlamına geliyor.

Mini-LED Destekli iPad Mini

Mini-LED, görüntüyü OLED ekranlara benzer bir şekilde üretmek için birçok ayrı LED kullanarak OLED’in birçok avantajını sunan yeni bir ekran teknolojisidir. Her bir piksel bağımsız olarak kontrol edilmese de, teknoloji benzer şekilde çalışıyor. Üretiminin daha ucuz olduğu söyleniyor. Apple’ın, 2021’in başlarında iPad serisinden başlayarak, çıkacak pek çok ürünü için Mini-LED ekran teknolojisini kullanması bekleniyor.

iPad Mini ve AirPods 3 Çıkış Tarihi Netlik Kazanıyor

Yeni Nesil AirPods 3

Rapor ayrıca Kuo’nun Apple AirPods 3 kulaklığının 2021’in ilk yarısında piyasaya sürülmesini beklediğini de belirtiyor. Yeni kablosuz kulaklıklar, Apple AirPods 2’den farklı bir tasarıma sahip olacak. Değiştirilebilir kulak uçları ve daha kısa bir gövde ile aynı AirPods Pro gibi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir