OnePlus 7.000mAh Bataryalı Yeni Orta Sınıf Telefon Yolda!
OnePlus'un 7.000mAh Bataryalı Yeni Orta Sınıf Telefonu Yolda!
Cep Telefonu

OnePlus 7.000mAh Bataryalı Yeni Orta Sınıf Telefon Yolda!

OnePlus, son dönemde Nord CE 4 Lite’ı piyasaya sürdü ve Nord 4’ü tanıtmak üzere. Ancak, markanın üzerinde çalıştığı başka bir orta sınıf akıllı telefon daha var gibi görünüyor ve bu cihaz devasa bir bataryaya sahip olacak.

OnePlus, geçmişte 6.000mAh sınırını aşmıştı ve şimdi, markanın 7.000mAh batarya kapasiteli bir cihaz getirebileceği konuşuluyor.

OnePlus'un 7.000mAh Bataryalı Yeni Orta Sınıf Telefonu Yolda!

Yeni OnePlus Telefonun Batarya Kapasitesi

Haber, bilinen tipster Digital Chat Station tarafından Çinli bir mikroblog sitesi olan Weibo’da paylaşıldı. Bu sızıntıya göre, Ouga Grubu 7.000mAh batarya kapasitesine sahip bir cihaz üzerinde çalışıyor.

Bilmeyenler için, Ouga Grubu, OnePlus ve Oppo’nun birleşik araştırma ve geliştirme laboratuvarıdır. OnePlus telefonlarında bulunan en büyük batarya, 6.100mAh kapasiteli Ace 3 Pro modelindeydi.

Ouga Grubu ve Batarya Geliştirmeleri

Ancak, bu büyük bataryaya sahip olacak olan yaklaşan telefon, markanın amiral gemisi serisine ait değil. Bunun yerine, orta sınıf bir cihaz olarak piyasaya sürülecek. Digital Chat Station, telefonun hala gelişiminin erken aşamalarında olduğunu ekliyor.

Diğer bir deyişle, lansman henüz biraz uzakta. Orta sınıf bir model olması göz önüne alındığında, şirketin popüler Nord serisinin bir parçası olması bekleniyor. Ancak, bu henüz sadece bir spekülasyon.

Ayrıca BKZ: Google Pixel Watch 3: Yeni Ekran ve Batarya

Orta Sınıf Segmentteki Yenilikler

Tipster, bunun sadece 7.000mAh kapasiteli bir telefon olmadığını, aynı zamanda Ouga’nın başka bir akıllı telefon için 6.500mAh batarya üzerinde de çalıştığını iddia ediyor. Bu modelin, silikon malzemeler kullanan yeni batarya teknolojisini kullanması bekleniyor.

Glacier Batarya teknolojisi, grafit bataryalarla karşılaştırıldığında yüzde 23,1 daha yüksek enerji yoğunluğu sunan bir silikon-karbon anoda sahiptir. Bu, aynı kapasite için bataryanın daha küçük boyutta olabileceği anlamına gelir. Şu an için elimizdeki bilgiler bu kadar, bu nedenle daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir