Tarih:Aralık 2, 2023

Google Pixel 4a Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Google Pixel 4a Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Google Pixel 4a fiyatı ne olacak? Yeni Google Pixel 4a cep telefonunun yakında çıkacağına dair bir sürü söylenti söz konusu. Son söylentiler Temmuz başında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Bu gün Fransız perakendeci telefonun 7 Temmuz‘da tanıtılacağını ileri sürdü.

Üstelik Google Pixel 4a’yı web sitesinde listeledi. Bu, telefonun 13 Temmuz’da telefonun piyasaya sürüleceğini gösteren söylentilerle çakışıyor. Bundan ötürü bu bilginin tam anlamıyla doğru olduğunu söyleyemeyiz.

Listede ayrıca cihazın iki renkte geleceği belirtiliyor;  Siyah ve Mavi. Tabi ki renkler de değişiklik olabilir. Hemen hemen büyün Google telefonları, iki farklı renk tonuna ev sahipliği yapıyor. Bundan dolayı da renklerin tam anlamıyla nasıl olacağı henüz belli değil.

Google Pixel 4a Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Google Pixel 4a Hangi Fiyat Etiketi İle Gelecek?

Google Pixel 4a fiyatı da listede yer alıyor. KDV dahil 509,56 Euro olarak listelenmiştir. Bu da muhtemelen telefonun ön siparişleri için belirlenmiş bir fiyat olabilir.  Google Pixel 4a fiyatı belki de bu şekilde küsuratlı yazıldığı için doğru olabilir.

Bu doğruysa dolar bazındaki fiyatı ortalama 580 Dolar olabilir. Genel olarak fiyat etiketine ve telefonun kalitesine bakarsak, amiral gemisi düzeyinde bir fiyat etiketine ama düşük özelliklere sahip olacağını varsayabiliriz. Bu da biraz tuzlu olabiliyor.

Kaynak: Ordimedia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir