Tarih:Mayıs 25, 2024

Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Dönüştürün

Fotoğraflarınızı Sanat Eserine Dönüştürün

Google Arts & Culture uygulamasının yeni özelliğiyle fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürün. Uygulamaya gelen güncelleme sayesinde günümüzde çekilen resimleri ünlü tablolara dönüştürme şansına sahipsiniz.

2018 yılında profil resminizi çekerek hangi sanat eserine benzediğinizi Google Art & Culture uygulamasından öğrenebiliyordunuz ve bu özelliği çok merak uyandırmıştı. Şimdi yeni gelen fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştürün özelliği ile çevrenizdeki binaları, denizi, okyanusu, ormanları ve daha fazla yapısal ve doğal güzelliklere farklı anlamlar yükleyebilirsiniz.

Art Transfer adı verilen yeni özellik, fotoğraf makinenizdeki bir fotoğrafı yeniden renklendirmekten çok daha ileri teknolojidir. Art Transfer, Google AI tarafından oluşturulan algoritmik bir model tarafından desteklenmektedir.

Fotoğrafınızı çektikten ve bir stil seçtikten sonra, Art Transfer sadece görüntünüze odaklanır. Bunun yerine, seçtiğiniz belirli sanat stilinden esinlenerek fotoğrafınızın benzersiz bir örneğini ortaya çıkarır. En güzel özelliklerinden birisi de bu özellik için İnternet bağlantısına ihtiyacınız yoktur ve dilerseniz fotoğraf olarak dilerseniz de GIF olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Uygulamadaki selfienizi çekerek hangi sanat eserine benzediğinizi denemeyi de unutmayın, oldukça eğlenceli ve bilgi verici olacaktır.

Daha fazla güncel yazılardan haberdar olmak için Haberler kategorisini takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir