Tarih:Haziran 16, 2024

En Küçük Play Store Uygulamaları

En Küçük Play Store Uygulamaları

Play Store üzerindeki en düşük boyutlu ve en küçük uygulamaları öğrenmek istiyor musunuz? Sizlere en küçük Play Store uygulamaları ile bir liste oluşturduk. Google Play Store’da çok çeşitli uygulamalar var. Depolama alanından tasarruf etmenize yardımcı olacak uygulamalar arıyorsanız, burası mükemmel bir yerdir.

Ayrıca bir Android kullanıcısıysanız, bu uygulamaları sadece eğlence için saklamak depolama alanınızı fazla etkilemez. 1 MB’ın altında yüzlerce küçük uygulama var. Ancak bu düşük depolama alanı uygulamaları bundan çok daha küçüktür ve bazıları gerçekten yararlıdır.

İşte Google Play Store’daki inanılmaz derecede küçük uygulamaların benzersiz bir listesi.

2020 Yılının En Düşün Boyutlu Uygulamaları

1. b.a.M (2.4 KB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

Bu şimdiye kadarki yapılmış en küçük Play Store uygulamaları arasındaki en küçük uygulama. Sadece 2.4 KB boyutunda ve hiçbir işlevi yok. Geliştirici, şirketin adıyla “Hallo Welt” (Almancada “Merhaba Dünya”) yazdı. Bu uygulama, bu tür uygulamaların var olabileceğini gösteren bir denemedir.

b.a.M İndir

2. Info (2.8 KB)

Bu uygulamanın boyutu sadece 2.8 KB’dir. Peki ne işe yarıyor. Bu uygulama IMEI, telefon numarası, mevcut ağ, sinyal gücü, vb gibi SIM kartlarınız ve telefonunuzla ilgili tüm bilgileri gösteriyor.

En Küçük Play Store Uygulamaları

Başka kategoriler de var. “Pil Bilgisi” nde pil sağlığı, pil seviyesi, sıcaklık ve voltaj hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca, telefonunuzu en son kapattığınızdan bu yana geçen süreyi de hesaplar.

Info İndir

3. Screen Torch (4.7 KB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

En küçük Play Store uygulamaları arasında bu el feneri uygulaması, gereksinime göre bazen çok parlaktır. Yani bu Android telefonunuz için alacağınız en parlak beyaz ekran uygulaması diyebiliriz. Gereksiz bir tuş yok. Sadece uygulamayı açın ve çıkmak için çarpı tuşuna dokunun.

Screen Torch İndir

4. Clean Music App (87 kB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

Basit ve küçük boyutlu klasör tabanlı bir müzik çalar uygulaması. Bu uygulamadaki bir şarkıyı dinlemek için herhangi bir dizine göz atabilir ve şarkıyı çalmak için müzik dosyasına dokunabilirsiniz. Diğer müzik çalar uygulamalarının aksine, bu uygulama daha az depolama alanı kullanır ve kullanımı çok hızlı ve kolaydır. Kullanıcı arayüzü de çok temiz ve sadedir. Ayrıca her yaştan insan tarafından kullanılabilir.

Clean Music App İndir

5. Trapball (23 kB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

Trapball, Play Store’daki en küçük oyunlardan biridir. Oyunun amacı oldukça basit. Bir topu vurmadan gol alanını kapattığınızda bir sonraki seviyeye geçeceksiniz. Jezzball benzeri oyunları seviyorsanız kesinlikle bu oyunu deneyebilirsiniz.

Trapball İndir

6. Material 2048 Game (48 kB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

Temelde Android malzeme tasarımında inşa edilmiş klasik 2048 oyununun bir sürümüdür. Oyunu oynamak için 4 × 4 ızgara alanı elde ettiğiniz orijinal 2048 oyununun aksine, burada 3 × 3, 4 × 4, 5 × 5, 6 × 6 gibi farklı ızgara boyutları arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyunun amacı 2 benzer numaralı bloğu birleştirmek ve ızgara üzerinde 2048 numarasına ulaşmak yapmaktır. Temelde matematik meraklıları için bir bulmaca oyunudur.

7. Limit Launcher (21 kB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

Tüm yüklü uygulamalarınızı bir arama işleviyle siyah bir arka plan üzerinde gösteren bir başlatıcı uygulamasıdır. En düşük boyutlu uygulama olan bu başlatıcı ile akıllı telefonunuza çok sayıda uygulama yüklediyseniz ve diğerleri arasında bir uygulamayı bulmakta zorlanıyorsanız, bu uygulama kullanışlı olabilir. Bu başlatıcıyı kullanarak bir uygulamayı kolayca arayabilir ve başlatıcıdan açabilirsiniz.

Limit Launcher İndir

8. Black Background (9.3 KB)

En Küçük Play Store Uygulamaları

En düşük boyutlu uygulama arasında telefonunuzun pili çok erken bitiyorsa, ana ekran duvar kağıdınızın parlaklığı bunun bir nedeni olabilir. Bu basit uygulamayı indirerek pilden tasarruf edin. Uygulama o kadar küçük ki ana ekrana da gelmiyor. Uygulamayı indirir indirmez çalışmaya başlar.

Black Background İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir