Tarih:Haziran 14, 2024

En İyi Android Müzik Dinleme Programları 2021

2021 yılında kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz Android müzik dinleme programlarını bir araya getirdik...

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

2021 yılının ücretsiz en iyi android müzik dinleme programları ile favori şarkılarınızı istediğiniz her yerde dinleyebileceksiniz. Bugünlerde insanlar en sevdikleri şarkıları dinlemek için Spotify, Apple Music, YouTube Music gibi müzik akışı uygulamalarını kullanıyor.

Bunun nedeni, bu uygulamaların daha önce bir Android müzik çalar uygulamalarında bulunan özellikleri kapsamasıdır. Ayrıca bu tür programlar çevrimdışı müzik dinleme programları ile yapılan, depolama alanında bulunan mevcut müzikleri dinlemenize de olanak sağlıyor.

Ancak sürekli çıkan reklamları geç mantığı ile bir müzik dinlemek ne kadar eğlenceli olabilir ki? Aşağıda yer alan 2021 yılının ücretsiz en iyi android müzik dinleme programları ile reklamsız müzik dinlemenin tadına varabilirsiniz. ister müziksever, ister sıradan bir dinleyici olun, bu en iyi Android müzik dinleme programları listesi, dinleme deneyiminizi kesinlikle değiştirecektir.

2021 Yılının En İyi 8 Android Müzik Dinleme Programı

SıralamaÜcretsiz Müzik Dinleme Programları
1Musicolet
2Pulsar
3Music Player GO
4AIMP
5MediaMonkey
6Pi
7Poweramp
8Phonograph

1. Musicolet

Musicolet, birçok özelliğe sahip, reklamsız ve düşük boyutlu bir müzik dinleme programı olarak ön plana çıkmaktadır. Müzik oynatıcınız kulaklık düğmelerini kullanarak kontrol edilebilir. Bu şekilde kullanılabilecek özellikler arasında duraklatmak / oynatmak için tek bir tıklama, çift tıklama sonraki parçayı çalar ve üç tıklama sizi önceki şarkıya götürür. Ayrıca, şarkıyı 4 veya daha fazla tekrarlayan tıklama ile ileri sarabilirsiniz.

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

Musicolet, klasörler, albümler, sanatçılar ve çalma listeleri için erişimi kolay sekmelere sahip sezgisel bir arayüze sahiptir. Dahası, bir ekolayzer, etiket düzenleyici, uyku zamanlayıcısı, widget’lar ve daha fazlasına sahiptir. İşlevsellik açısından 2021’de kullanılacak en iyi Android müzik programlarından biridir ve benzersiz bir deneyim sunar.

Musicolet İndir

2. Pulsar

Tamamen ücretsiz ve düşük bir boyuta sahip olan Pulsar, birçok kullanıcı arasında en çok tercih edilen ücretsiz Android müzik dinleme uygulamalarından biridir. Reklamsızdır ve kullanımı basittir. Muhteşem bir kullanıcı arayüzü ve animasyonu ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Hatta arayüzü farklı renk temalarıyla özelleştirebilirsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında boşluksuz oynatma, ana ekran widget’ı, yerleşik etiket düzenleyici, 5 bantlı ekolayzır (pro sürümde mevcuttur), last.fm gibi seçenekler vardır. Pulsar küçük boyutlu olmasında rağmen, özellik bakımından çok seçenek sunan bir uygulamadır.

Pulsar indir

3. Music Player GO

Android için düşük boyutlu ve açık kaynaklı bir müzik dinleme programı arıyorsanız, Music Player GO en iyi seçenektir. Düşük özellikli ekonomik bir akıllı telefona sahip Android kullanıcıları için idealdir. Android uygulaması reklamsız, minimalist ve “birleşik kullanıcı arayüzüne” sahiptir. Ekolayzer ve birden çok tema seçeneği ile birlikte gelir.

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

Uygulamada şarkıları sanatçılara, albümlere, klasörlere göre sıralayabilir ve hatta karıştırmanıza dahil etmek istemediğiniz klasörleri gizleyebilirsiniz. Genel olarak, Music Player GO, Android için en iyi ücretsiz müzik dinleme programlarından biridir. Uygulama ayrıca F-Droid ve GitHub’da da mevcuttur.

Music Player GO indir

4. AIMP

AIMP Müzik Çalar, basitliğiyle bilinir ve bir müzik dinleme programından beklediğiniz tüm gerekli özellikleri sağlar. Karışık çalma ve tekrarlama gibi tüm önemli özellik düğmeleri doğrudan oynatma ekranındadır. Ayrıca uyku zamanlayıcısı, oynatma hızı kontrolü, hoparlör kontrolü, ekolayzır vb. gibi özellikler de elde edersiniz.

Android oynatıcı ayarları, oynatıcıdan en iyi şekilde yararlanmak için birçok önemli ve gelişmiş seçenek içerir. En sevilen özelliklerden biri, şarkı adına dokunmak ve şarkıcı, besteci, tür, yıl, dosya türü, bit hızı ve saklama konumu gibi önemli şarkı ayrıntılarını almaktır.

AIMP indir

5. MediaMonkey

MediaMonkey, onlarca özelliğin bir arada bulunduğu en iyi Android müzik dinleme uygulamasıdır. Kütüphanesini albümlere, sesli kitaplara, podcast’lere, sanatçılara, parçalara, türlere ve hatta bestecilere göre ayırabilmektedir. Klasör görünümü, 15 günlük bir deneme süresi için mevcuttur. Arama algoritması hızlıdır ve hem sanatçıları hem de parçaları öngörülü bir şekilde görüntüler.

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

MediaMonkey, eksik albüm resminizi ve şarkı sözlerini indirebilir. Android oynatıcınızı Windows için MediaMonkey ile senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, Ayarlar’da etkinleştirerek Bildirim panelinde bir parçanın arama çubuğunu görüntüleyebilirsiniz. Ek özellikler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, uyku zamanlayıcısı, etiket düzenleyici ve ana ekran widget’ları bulunur.

MediaMonkey indir

6. Pi

Güzel bir tasarıma sahip olan Pi Müzik Çalar, bir kullanıcının bir Android müzik çalar uygulamasında tercih edebileceği tüm gerekli özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Başlangıçta, daha sonra isterseniz değiştirebileceğiniz dört farklı türü arasından bir tema seçmeniz istenecektir. Her şeyin kullanımını kolaylaştıran mükemmel görünümlü bir arayüze sahiptir.

Çeşitli kütüphane görünümlerinden (parçalar, albümler, sanatçılar, türler, çalma listeleri, klasörler) herhangi birinden müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca Uyku Zamanlayıcısı, Widget desteği, Zil Sesi Kesici ve çok daha özelliği mevcuttur. Pi Müzik çalar uygulaması Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur, ancak reklamları vardır.

Pi indir

7. Poweramp

Poweramp, en popüler ve en iyi Android müzik oynatıcılarından biridir. Android oynatıcı, özel bir tema eklemenize ve kullanıcıların kullanıcı arayüzünün çeşitli öğelerini değiştirmesine olanak tanır. Bunun dışında, birden fazla ön ayarlı 10 bantlı bir ekolayzır da vardır. Ayrıca bas ve tizi ayrı ayrı da ayarlayabilirsiniz.

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

En iyi nokta ise, dinleme deneyimini geliştiren özelleştirilebilir müzik görselleştiricidir. Bunun dışında Poweramp, uyku zamanlayıcısı, şarkı sözü bulucu, etiket düzenleyici ve daha fazlası gibi gerekli tüm özelliklerle birlikte gelir.

Poweramp indir

8. Phonograph

Phonograph , material tasarımı kullanıcı arayüzüne sahip görsel olarak çekici bir uygulamadır. Arayüz, ekrandaki içeriğe göre rengi eşleştirmek için dinamik olarak değişir. Tema motoru, oynatıcıyı istediğiniz gibi özelleştirmenize olanak tanır. Bu Android müzik dinleme programı sadece iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda özellik bakımından da zengindir.

En İyi Android Müzik Dinleme Programları

Phonograph , medyanızla ilgili eksik bilgileri otomatik olarak indirir. Bu oynatıcıdaki etiket düzenleyici, tekli şarkılar için başlık, sanatçı veya tüm albümler gibi etiketleri kolayca düzenlemenizi sağlar. Phonograph ayrıca kilit ekranı kontrolleri, aralıksız oynatma ve uyku zamanlayıcısı gibi başka özelliklere de sahiptir.

Phonograph indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir