Tarih:Mart 28, 2023

Apple Watch ile YouTube Videoları Nasıl İzlenir

Apple Watch saatinizde YouTube videolarını izlemeye hazır mısınız?

Apple Watch ile YouTube Videoları Nasıl İzlenir

YouTube videolarını seven Apple Watch kullanıcıları, saatlerinde bir YouTube istemcisi olmadığı için büyük üzüntü duyuyorlardı. Bunun için tek geçici çözüm ise saate bir bağlantı paylaşmak ve videoları izlemek için varsayılan Mesajlar uygulamasını kullanmaktı. Ancak artık işler değişti.

Neyse ki geliştirilen bir uygulama sayesinde artık Apple Watch ile YouTube videoları nasıl izlenir sorusunun cevabı oldukça basit, WatchTube. WatchTube uygulaması üzerinden YouTube’da Apple Watch’ta nasıl video izleyebileceğinize bir göz atalım.

Apple Watch’ta YouTube Videoları Nasıl İzlenir?

Bu, sadece bir uygulama indirmeniz ve video izlemeye başlayabileceğiniz kullanımı kolay bir yöntemdir.

Adım 1: İlk önce, watchOS App Store’u başlatın ve “WatchTube” adlı bir uygulamayı indirin ve sonra yükleyin. İndirme bağlantısına buradan da ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Sesli Aramalar Nasıl Kaydedilir

Adım 2: Uygulamayı başlatın. Artık ekranınızda trend olan tüm videoları görebileceksiniz. Üstelik Ana Sayfa, Arama, Kitaplık ve Ayarlar gibi dört ana sekme de daha fazlasını keşfedebilirsiniz.

Adım 3: Oynatmak istediğiniz videoyu da aramanız mümkün. Bu arada Apple Watch, ses çıkışını yerleşik hoparlörlerden ya da bağlıysa kulaklıklardan verecektir.

Adım 4: Herhangi bir videoyu, iPhone’unuzun veya sekmenizin algılayabileceği ve videoyu başlatabileceği QR kodunu göstererek doğrudan Apple Watch’ınızdan paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bkz: WatchOS 8 Destekleyen Cihazlar Ve Özellikleri

WatchTube, YouTube’un bütün özelliklerini sunan mini bir sürüme benziyor. Sonuçları uygulamanın kendisinde almak için herhangi bir anahtar kelime yazarak arama yapabilirsiniz. Uygulama şu anda herhangi bir Google hesabı entegrasyonuna sahip değil. Yani WatchTube’da izlediğiniz videoların Google hesabınızla senkronize edilmediğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir