Tarih:Haziran 16, 2024

Apple iPad Mini 6 Özellikleri Sızdırıldı

Apple'ın 2021 ürünlerinin tasarımları netlik kazanmaya başladı. İlk teknik resim Apple iPad Mini 6 hakkında sızdırıldı...

Apple iPad Mini 6 Özellikleri Sızdırıldı

Apple iPad Mini 6 özellikleri bakımından oldukça yenilikçi duruyor. Apple, teknolojilerini yeniliyor ve bazı cihazların iç kısımları yenilenirken, bazı cihazların tasarımları güncelledi. Şimdi, şirketin yakında çıkacak olan Apple iPad Mini 6 yeni bir tasarım ve bazı ilginç özellikler ile geleceği ortaya çıktı.

Apple iPad Mini 6’nın güncellenmiş tasarımıyla ilgili rapor, daha önce Google Pixel 5, Samsung Galaxy Not e20 ve Apple iPhone 12 Pro gibi cihazlarla ilgili bilgileri sızdıran David Kowalski‘den geliyor.

Apple iPad Pro 2021 hakkında da bilgi paylaşmıştı. Şimdi iPad Mini 6 için en son bilgilerde, ekran içi Touch ID parmak izi sensörü kullanacağını iddia ediyor. Cihazın görüntüleri, Touch ID bölgesinde sadece örnekleme amaçlı olabilecek bir delik gösteriyor.

Apple iPad Mini 6 Özellikleri Sızdırıldı

Diğer dikkat çeken nokta ise selfie kamerasının barındığı selfie kamerasının deliği oluyor. Bu sayede şirket, çerçeve boyutunu azaltarak kullanıcılara tam ekran deneyimi sunabilecek. Tabletin boyutu ise 9.1 inç olacağı da söz konusu.

Cihazın, yeni piyasaya sürülen iPhone 12 serisine güç veren aynı çip olan Apple A14 yonga setinden güç alması bekleniyor. Çıkış tarihi ise Mart ayında iPad Pro 2021 ve iPhone SE 2021 ile birlikte piyasaya sürülebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir