Tarih:Haziran 16, 2024

Aman Dikkat! Instagram Hesabınız Kapanabilir – Palyaço Fotoğrafı

Aman Dikkat! Instagram Hesabınız Kapanabilir - Palyaço Fotoğrafı

Dünyanın en büyük sosyal medya programları arasında değerlendirilen Instagram, sürekli olarak artan kullanıcı kitlesine sahip. Kısa bir süre öncesinde internette ileri sürülen bir yazıya göre yukarıdaki resimde görülen palyaço resminin Instagram hesabının kapanmasına neden olduğu ortaya çıktı.

İlk olarak ortaya çıktığında “Instagramda bu resim profil fotoğrafı olarak ayarlanamaz” şeklinde idi. Peki neden Instagram hesabınızın kapanmasına neden oluyor.

Sosyal medya hesaplarında yapılan her eylemin kaydedildiğini biliyorsonuz. Aynı şekilde yüklenmiş her bir resminiz, her adımınız da kayıt edilen bilgiler arasında. Bundan dolayı bazı içerikleriniz kaldırılabiliyor ya da engellenebiliyor. Bundan dolayı yapılan eylemlerde dikkat edilmesi gerekiyor.

Aman Dikkat! Instagram Hesabınız Kapanabilir - Palyaço Fotoğrafı

Instagram Palyaço Fotoğrafının Gizemi

Fotoğrafın profil fotoğrafı yapılması halinde Instagram’ın bu hesap için “intihara meyilli” kararını verip hesabı 5 saniye içinde kapattığı belirtildi.

Fotoğrafın tam olarak kim tarafından ve ne amaçla yapıldığı bilinmiyor. Ancak bazı büyük siteler, bu profil resmini profil resmi yapanlara büyük ödüller bile veriyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir