Tarih:Mayıs 25, 2024

Acer ConceptD Serisi Genişliyor Fiyatı ve Özellikleri

Acer ConceptD Serisi Genişliyor İşte Yenilikler

Acer, ConceptD premium ürün serisinde yenilikler var. Amaç, yaratıcı endüstri çalışanlarının evden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak. Yeni tanıtımlar, Acer ConceptD markasının genişleyeceği kategorileri de açıkladı.

Geçen yıl açıklanan mevcut dizüstü bilgisayar modelleri ile birlikte dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları ve hatta monitörleri kapsadığı ortaya çıktı.

Acer, ConceptD serisinin grafik tasarımcıları, animatörler ve daha fazlası gibi yaratıcı çalışanları hedeflemek istediğini dile getirdi. Üstelik birçok sektördeki işçiler için özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleri sunduğunu söylüyor.

Acer ConceptD ile Hangi Yenilikler Geliyor

Yeni seride, 14 inç veya 15,6 inç boyut seçenekleriyle gelen ConceptD 3 ve ConceptD 3 Ezel dizüstü bilgisayarlar yer alıyor. ConceptD 3 ve ConceptD 3 Ezel içerisinde, 10.Nesil Intel Core i5 veya i7 H serisi işlemciler ve Nvidia GeForce GTX 1650, 1650Ti veya Quadro T1000 gücü ve 1 TB’a kadar SSD depolama dahil olmak üzere çeşitli grafik kartları için seçenekler var.

Acer ConceptD Serisi Genişliyor İşte Yenilikler

Her iki cihaz da Thunderbolt 3 bağlantısı ve tam boyutlu SD kart okuyucularla birlikte geliyor. Maksimum taşınabilirlik sağlar, sırasıyla sadece 1,68 kg ve 1,95 kg ağırlığındadı) ve yaklaşık 18 saat pil ömrü sunar.

ConceptD 3 Ezel, ilk olarak geçen yıl markayı başlatan ConceptD dizüstü bilgisayar lansmanında görülen menteşeli tasarıma sahiptir. Bu, cihazın çizim için bir stand modu veya sunum için ekran modu da dahil olmak üzere altı farklı moddan birine dönmesini sağlıyor.

ConceptD 3 Ezel ABD’de Ağustos 2020’de 1.499.99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Eylül ayında 1699 EUR‘dan başlayarak Avrupa’da satışa sunulacak. ConceptD 3 Ekim ayında sırasıyla 999.99 dolar ve 1.299 EUR‘dan başlayarak Kuzey Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak.

Daha fazla bilgisayar haberleri için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir