Tarih:Mayıs 25, 2024

A101 de Satılan Reeder P13 Blue Cep Telefonu Alınır mı

Türk malı telefonlar arasında ismini duyuran Reeder'ın bütçe telefonu Reeder P13 Blue, 10 Aralık'tan itibaren A101'de yerini alacak. Peki A101 de satılacak olan Reeder P13 Blue telefonu alınır mı? Sizler için küçük bir ipucu oluşturduk...

A101 de Satılan Reeder P13 Blue Cep Telefonu Alınır mı

10 Aralık Perşembe itibariyle A101 mağazalarında yer alacak Reeder P13 Blue cep telefonu alınır mı? 1499 TL fiyatı ile en uygun cep telefonları arasında Reeder P13 Blue özellikleri ne kadar iyi ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir mi?

Reeder, Türk malı teknoloji ürünleri arasında oldukça popüler bir marka. Üstelik yerli malı yurdun malı mottosu ile oldukça uygun fiyatlı cep telefonları piyasaya sürüyorlar. Peki A101 de satılacak olan Reeder P13 Blue cep telefonu alınır mı? diye soracak olursanız, aşağıdaki kısa incelememize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de şu an uygun fiyatlı cep telefonlarını A101 mağazası satıyor. Garanti kapsamları 2 yıl olan bu cep telefonları, uygun fiyatlı olmasıyla oldukça cezbedici olabiliyor? P13 Blue cep telefonu alınır mı, sorusunun cevabı için yazımıza devam edebilirsiniz.

Reeder P13 Blue Özellikleri

ModelReeder P13 Blue
Ekran6.1 inç
İşletim SistemiAndroid 9.0(Pie)
Ram3GB RAM
Depolama16GB Depolama | 128GB’ye kadar artırılabilir
Arka Kamera8 MP
Ön Kamera5MP Selfie Kamerası
Batarya4080mAh
GüvenlikYüz tanıma ve parmak izi
GarantiÜretici Garantili | Süre 2 Yıl
Fiyat1.499 TL

Reeder P13 Blue Alınır mı

Telefonun özelliklerine göz gezdirdiğimizde, oldukça makul bir bütçe telefonu gibi görünüyor. İşletim sistemi Android Pie, mevcut Android 10 sürümünün bir önceki versiyonu, bu da bize şu ana kadar ki bütün güvenlik güncellemelerine sahip olduğunu gösteriyor.

A101 de Satılan Reeder P13 Blue Cep Telefonu Alınır mı

Kameralar konusunda fazla bir şey beklemeyin.

Kameralar konusunda çok fazla heveslenmeyin. Temel olarak 8MP’lik bir arka kemera resimleriniz için çok fazla netlik sunmaz. Ayrıca resimlerinizi sabit çekmediğiniz sürece, resimlerinizin bulanık çıkma ihtimali var.

PUBG Kaldırır mı? Şüpheli

Söz konusu oyunlar olduğunda 3GB RAM genel olarak işinizi görebilir. Ancak o kadar yüksek boyutlu oyunları oynamanız biraz sorun olabilir. Çünkü RAM’inin yüksek olması her oyunu kaldıracağı anlamına gelmez. Asıl durum grafik özellikleri ile akıcı bir oyun gerçekleştirebilir olmanızdan kaynaklıdır.

Güvenlik konusunda özellikle parmak izinin olması, telefonun en önde olabileceği özelliklerden birisidir. Çünkü mevcut olan bütçe telefonları arasında parmak izinin varlığı tercihi biraz ağır bastırır.

Sonuç

Bir bütçe telefonu olarak oldukça makul özellikleri bulunan Reeder P13 Blue, fiyatı söz konusu olduğunda alınabilir bir telefondur. Üst düzey oyunları ya da programları çalıştırmak biraz sorun olabilir.

Bütçe sınıfı telefonlar arasında parmak izinin bulunması, ortalama boyuttaki 4080mAh bataryası ve 3GB RAM’i ile şu anda satın alabileceğiniz en uygun Android telefonlardan birisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir